Tipovačka

Další kolo tipovačky - Macau Grand Prix a Mistrovství Španělska, kde možná nastoupí také naši jezdci Lukáš Pešek a Jaroslav Huleš.

Tipovačka
V sekci soutěž naleznete aktuální výsledky tipovačky.
Jsou před námi poslední dvě kola letošního ročníku tipovačky a tak neváhejme a hned se podívejme na co se bude o nejbližším víkendu tipovat.
Již od čtvrteční noci našeho času se pojede 37. ročník slavného závodu Macau Grand Prix, který se jede celý v ulicích města. Vedle klasického závodu třídy Superbike a Supersport (společný závod) se jede i závod třídy 125 ccm (tradičně oba v sobotu). První otázky tipovačky tedy směřují k tomuto závodu - tipujte vítěze závodu ACMC Trophy 125 a závodu 37th Macau Grand Prix. Tipuje se do pátku 7:00 hodin a máte tak možnost využít poznatků z prvního tréninku, který se jede v noci ze čtvrtka na pátek. Jako nápovědu můžete také použít obě předběžné startovní listiny, ale i například můj krátký článek z tohoto závodu v loňském roce.
Loňský článek o závodech
Předběžná startovní listina závodu ACMC Trophy 125
Předběžná startovní listina závodu 37th Macau Grand Prix Dále jsou před námi poslední dva závody španělského mistrovství CEV Fortuna na okruzích Valencia a Jerez. První z nich se jede již o nejbližším víkendu ve Valencii a tak si zatipujeme na tento šampionát. Tipujte vítěze závodu tříd 125 ccm, Supersport a Extreme (naše Superstocky). Jako nápovědu uvedu předběžnou startovní listinu všech tříd a také pořadí prvních pěti jezdců ve všech kategoriích.
Předběžná startovní listina CEV 125 ccm
V celkovém pořadí vede již jistý šampión Alvaro Bautista (letos 3 vítězství/111 bodů), druhý je Sergio Gadea (0/58), třetí Manuel Hernández (0/51), čtvrtý David Bonache (0/42) a pátý Ismael Ortega (0/40).
Předběžná startovní listina CEV Supersport
Celkově vede Iván Silva (4/120), druhý je Raúl Jara (1/85), třetí Javier Forés (0/67), čtvrtý Víctor Carrasco (0/66) a pázý José Delgado (0/57).
Předběžná startovní listina CEV Extreme
Vede José De Gea (2/94), druhý je José Fernández (1/73), třetí José Lúis Cardoso (1/70), čtvrtý David Tomás (0/69) a pátý Carmelo Morales (1/51). Své tipy můžete vkládat do komentářů pro závody CEV Fortuna do pátku 9:00 hodin, kdy je na programu start volného tréninku skupina A třídy 125. Za správný tip dostanete 200 bodů.
Speciál: Do Španělska by podle neověřených zpráv mohl odcestovat také náš Lukáš Pešek, který by údajně měl jet třídu 125 ccm na Aprilii týmu Master-Aspar, tedy pravidelného účastníka Grand Prix 125. Zda opravdu pojede vám v tuto chvíli nejsem schopen přesně říci, ale přesto si tipneme jeho případné přesné umístnění v závodě. Pokud se trefíte, získáte 500 bodů, pokud ne, nebo pokud Lukáš Pešek ve Valencii nepojede, jednoduše žádné body nezískáte.
I druhá speciální otázka směřuje do Valencie a na našeho jezdce. Jak jste si jistě všimli, se startovním číslem 82 je do závodu třídy 125 ccm předběžně přihlášený náš Jaroslav Huleš. Samotný Jarda se k případnému startu nevyjádřil ani kladně, ani záporně, tým Elit Grand Prix také žádnou informaci nezveřejnil, přesto je box číslo 6 Valencijského okruhu rezervován pro náš tým, za který by vedle Jardy měl nastoupit mladý Rakušan Philipp Eitzinger. Proto i zde tipujte přesné umístnění Jaroslava Huleše v závodě třídy 125 ccm a i zde můžete obdržet 500 bodů či jednoduše nic neztratit a to v případě, že Jarda ve Valencii nepojede nebo pokud umístnění neuhádnete.
Hodně štěstí!

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist