Tipovačka

Opět je zde vyhodnocení posledního kola a vyhlášení kola dalšího.

Tipovačka
Vyhodnocení uplynulého kola tipovačky naleznete v sekci SOUTĚŽ. Pokud někdo nejste spokojený se svým bodovým stavem, dejte mi vědět a jistě společně nalezneme chybu, či si společně vysvětlíme danou nesrovnalost.
Nyní již k následujícímu víkendu, který je tentokrát celkem chudý, když ze sledovaných závodů se jede pouze německý šampionát IDM na okruhu Oschersleben u Magdeburgu.
Proto tipujte přesné umístnění Igora Kalába a Václava Bittmana v závodě třídy 125 ccm a také přesné umístnění posádky Foukal-Pertlíček v závodě třídy Sidecare. Vaše správné tipy budou tentokráte ohodnoceny mimořádně 50. body a je tedy ve hře celkem 150 klasických bodů.
SPECIÁLNÍ OTÁZKA: Vsaďte si na lepšího z dvojce Kaláb-Bittman !!!
Vsaďte libovolný počet bodů (vždy však maximálně do výše vašeho aktuálního, bodového stavu) na to, který z našich jezdců bude úspěšnější v kvalifikaci na závod třídy IDM 125 ccm. Rozhodující je v tomto případě lepší z časů sobotního dne (ranní a odpolední čas). Vsaďte své body, ale vždy přemýšlejte také o tom, že pokud ve svém tipu neuspějete, o vsazené body přijdete.
Hodně štěstí !

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist