Tipovačka

Vyhodnocení posledního kola tipovačky a vyhlášení dalšího kola.

Tipovačka
Právě jsem vyhodnotil uplynulé kolo tipovačky. Na celkové výsledky i na výsledky jednotlivých účastníků se můžete podívat například ZDE nebo kliknutím na odkaz SOUTĚŽ v levém, hlavním menu.
Nyní již opět k dalšímu kolu tipovačky, která bude směřovat tentokrát do Portugalska a Holandska.
Na okruhu Estoril se jede další kolo Grand Prix a to znamená, že budeme tipovat vítěze jednotlivých tříd i přesná umístnění Lukáše Peška a Jakuba Smrže v závodě třídy 250 ccm.
Na holandském okruhu Assen se jede další díl šampionátu WSBK a tak tipujte tradičně vítěze sobotního, superbikového Superpole, vítěze obou sobotních závodů třídy Superbike, dále vítěze závodů tříd Supersport, Superside a Superstock. Tipujte také přesné umístnění Jiřího Mrkývky v obou závodech třídy Superbike, stejně jako přesné umístnění Matěje Smrže a Tomáše Mikšovského v závodě třídy Superstock. POZOR: v případě vítěze závodů třídy Superbike, ale i v případě přesného výsledku Jiřího Mrkývky je nutné zřetelně uvézt kdo vyhraje první a kdo druhý závod (kolikátý dojede Mrkva v prvním a kolikátý ve druhém závodě).
SPECIÁLNÍ OTÁZKA č. 1:
Kdo vyhraje kvalifikaci třídy 250 ccm na závod Grand Prix Portugalska na okruhu Estoril? Tipujte jméno a vsázejte body, vždy však maximálně tolik, kolik je váš aktuální bodový stav (můžete ovšem vsadit méně). Nezapomeňte, že pokud bude váš tip nesprávný, bude vám odečteno z vašeho konta tolik bodů, kolik jste jich vsadili na tuto speciální otázku.
SPECIÁLNÍ OTÁZKA č. 2:
Kdo zvítězí v kvalifikaci třídy 125 ccm na závod Grand Prix Portugalska na okruhu Estoril? Zde tipujte pouze jméno jezdce. Pokud bude váš tip správný, obdržíte mimořádně 200 bodů (zde nehrozí žádné strhávání z vašeho konta, zde můžete pouze získat).
Nyní již pouze - Hodně štěstí !!!

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist