Tipovačka

Vyhodnocení posledního kola tipovačky a vyhlášení dalšího kola soutěže o kombinézu věnovanou Jakubem Smržem.

Tipovačka
V sekci SOUTĚŽ naleznete aktualizované pořadí tipovačky po závodech v Mostě. Souboj o kombinézu Jakuba Smrže se začíná dostávat do své poslední třetiny a tak je nyní každý bod dobrý. Proto neváhejte a zapojte se do boje o kombinézu, ve které odjel Jakub Smrž (jenž se sám účastní aktivně této tipovací soutěže) závod v katalánském Montmelo, holandském Assenu, britském Doningtonu, německém Sachsenringu a tréninky s kvalifikacemi v Brně.
Nyní již k dalšímu kolu, které se bude opět tradičně konat o nadcházejícím víkendu.
Na německém okruhu Lausitzring se koná další závod německého IDM, kterého se tradičně účastní i několik našich jezdců. Proto tipujte v závodě třídy 125 ccm přesné umístnění Igora Kalába a Václava Bittmana, v závodě třídy sidecare tipujte přesné umístnění české posádky Foukal - Pertlíček a v závodech třídy Superbike přesné umístnění Kamila Pragera, který snad do Německa odcestuje (posledního závodu se nezúčastnil a v tuto dobu nejsem schopen říci přesně zda pojede tento závod či nikoliv. Pokud nepojede, prostě se tipy na jeho výsledky nebudou počítat). Jen bych chtěl upozornit, že IDM se ve třídě Superbike jezdí pokaždé na dva závody a tak je nutno uvést výsledek Pragera jak v sobotu, tak v neděli.
Dále budeme tipovat předposlední kolo amerického šampionátu AMA U. S. Superbike, který se koná na okruhu Virginia Internationale Raceway v Altonu v jižanském státě Virginaia. Zde mě zajímají tipy na vítěze závodu třídy Superbike (POZOR: jedou se dva závody a tedy platí to samé co pro IDM), Supersport, Superstock, Formula Xtreme a GP 250 ccm.
Tolik tedy o tipovačce a nyní již ke speciální otázce tohoto kola:
Vsaďte libovolný počet bodů (vždy však maximálně do výše vašeho aktuálního stavu) na to, zda dokáže ve Virginii získat Mat Mladin další double. Tedy česky řečeno, zda dokáže australský jezdec továrního týmu Suzuki Mathew Mladin zvítězit v obou závodech třídy Superbike. Nutno však také upozornit, že můžete nejen body získat, ale i ztratit, protože stejný počet bodů, který vsadíte, bude v případě vašeho neúspěchu odečten z vašeho konta. Pokud se tedy rozhodnete riskovat a tím i získat nějaké body, napište například: Mladin ANO (.... získá double) nebo Mladin NE (.... nezíská double) a počet vámi vsazených bodů.
Hodně štěstí!

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist