Tipovačka

Bylo vyhlášené další kolo tipovací soutěže těchto stránek.

Tipovačka
Ještě sice neznám výsledky z A-1 Ringu, ale již vyhlašuji další kolo tipovací soutěže. Na co se tedy bude tipovat tentokrát?
Tipujte vítěze německé Grand Prix ve třídách 125 ccm, 250 ccm a MotoGP. Dále tipujte přesné umístnění Jakuba Smrže a Lukáše Peška v závodě třídy 250 ccm.
Na britském okruhu Brands Hatch se jede další kolo WSBK a tak i zde dejte své tipy na vítěze jednotlivých závodů (2x WSBK + Superpole a jednou WSS, WSIDE a ESTK). Dále tipujte přesné umístnění Jiřího Mrkývky v závodech třídy Superbike a dvojice Matěj Smrž - Tomáš Mikšovský v závodě evropského mistrovství Superstock (pokud některý z nich nepojede, nebudou se tipy na jeho osobu počítat).
Na americkém okruhu Mid-Ohio pokračuje také šampionát AMA U. S. Superbike a tak nemůže v tomto kole chybět ani tipování na vítěze jednotlivých závodů. Tipněte si tedy jména vítězů závodů tříd AMA SBK (POZOR: jedou se dva závody), AMA SS, AMA STK, Formule Xtreme a pochopitelně i MBNA 250 GP.
Závěrem jedna speciální otázka. Na okruhu Sachsenring bude své štěstí zkoušet ve třídě 250 ccm i nám dobře známí Nico Kehrer, pátý muž našeho šampionátu stejné třídy (před závodem na A-1 Ringu). Má speciální otázka směřuje tedy jeho směrem - Dokáže se Nico Kehrer kvalifikovat do nedělního závodu GP 250 ccm? Své tipy můžete napsat třeba v podobě "Kehrer - ANO - 50 bodů", vsadit můžete maximálně tolik bodů, kolik máte nyní na svých kontech (nezapomeňte, že není ještě vyhodnocené poslední kolo)

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist