Tipovačka 2004

V tomto článku naleznete vyhodnocení loňského ročníku tipovací soutěže, včetně konečného pořadí.

V "Tipovačce" roku 2004 zvítězil soutěžící s nickem "Aleš" v (rámci zachování identity nebudu zveřejňovat plná jména soutěžících), který dokázal během celé sezóny získat 14 510 bodů. Na druhém místě nakonec skončil "Mukar", který za vítězem zaostal o plných 2 500 bodů. Trojici nejlepších doplnil "Víťa", na jehož finálovém kontě bylo 8 220 bodů.
Posledního ročníku tipovačky se zúčastnilo celkem 102 tipujících, ze kterých se někteří zapojili do každého kola tipovačky, ale někteří naopak tipovali pouze sporadicky. Našli se však i tací, kteří se registrovali, ale nikdy netipovali.
Ceny do tipovačky věnoval především motocyklový tým Cardion AB Moto Racing, jehož jezdec Karel Abrahám v letošním roce vstoupí do Mistrovství Světa třídy 125 ccm. Sponzorem "Tipovačky 2004" bylo dále také AMK Hořice v Podkrkonoší, MPA Foto a pochopitelně serverwww.racing.motorkari.cz. Všem sponzorum děkuji za jejich aktivitu, bez které by nebylo možné provést odměnění nejlepší Top Ten celé soutěže.
Vítěz již na konci minulého roku dostal své ceny, kterými byly propagační předměty týmu Cardion AB Moto Racing, cena od AMK Hořice v Podkrkonoší, kalendář od MPA Foto a cena od www.racing.motorkari.cz. Zbývající členové elitní desítky získali také jako cenu některý z propagačních předmětu týmu Cardion AB Moto Racing, k tomu ještě druhý a třetí soutěžící v celkovém hodnocení získal propagační materiál AMK Hořice. Zatímco vítěz svou cenu již má, ostatním bude jejich cena o nadcházejícím víkendu zabalená a s prvním dnem příštího týdne odeslaná na adresu, kterou jste udali při registraci do tipovačky.
Již za několik týdnů začne další ročník tipovací soutěže, který zahájí prvním závodem Mistrovství Světa Superbike, jenž se pojede poslední únorovou sobotu v qatarském Doha. Proto mi dovolte poblahopřát všem výhercům a naopak poděkovat všem soutěžícím za jejich aktivitu. Do Tipovačky 2005 Vám přeji jen mnoho úspěchů.