Suzuki MotoGP a Rio

Tovární tým Suzuki nasadí opět Kennyho Robertse s novým motocyklem, zatímco John Hokins pojede na vylepšeném, loňském modelu.

Suzuki MotoGP a Rio
Kenny Roberts jr.
Motocykl postupuje ve vývoji, ale potřebujeme nepřestávat v naší práci, aby byl motocykl opravdu konkurenceschopný. Pokusím se připravit motocykl pro závod co nejlépe to půjde a pak uvidím co se stane.
John Hopkins
Poslední dva závody ukázaly, že náš motocykl je stále lepší. Mám nyní dobré nastavení, je snadnější s motocyklem jezdit v ostřejších zatáčkách. Bridgestone by potřeboval zlepšit pneumatiky, ale já věřím, že se jim to povede. Myslím si, že pro Rio mám několik dobrých příležitostí.
Garry Taylor (manažer týmu Suzuki MotoGP)
Oba jezdci postupně více konkurují ostatním, továrna pokračuje v tvrdé práci dostat z motocyklu to nejlepší. Doposud jsme neměli výsledky a tak si myslím, že si je konečně zasloužíme. Morálka týmu je stále velmi velká, vím, že pokud se to udrží, tak se výsledky dostaví. Věřím, že můžeme odhalit skřítky, kteří poškodili Kennyho nový motor při posledním závodě. Těšíme se na další šanci proměnit náš vývoj ve výsledky.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist