Suzuki MotoGP a Mugello

Tovární tým japonské Suzuki připravil další změny na motocyklech GSV-R, který v krátké přestávce mezi závody MotoGP testoval také Španěl Gregorio Lavilla.

Suzuki MotoGP a Mugello
Kenny Roberts jr.
Vrátili jsme se na rychlé okruhy a tak to bude od těchto chvil těžké. Mám raději jiné okruhy, ovšem budu pracovat na co nejlepší přípravě motocyklu. Je to další závod, kde budeme jezdit rychleji než minulý rok, ale stejně na tom budou i ostatní. Jsem nyní v lepší formě než minulý rok, ale zlepšuje se každý. Nesmím přestat dělat velké kroky.
John Hopkins
Užil jsem si volna. Navštívil jsem v Londýně několik klubů a oslavil své 21. narozeniny. Také jsem absolvoval výlet na moře a nachytal několik padesáti a vícelibrových mořských úhořů. Cvičil jsem prsty, ale zraněný palec jsem měl dva týdny pevně usazený v sádrové dlaze. Nyní ho mám již volný a tak chodím na laserovou léčbu, aby palec nabral sílu a byl v pořádku co nejrychleji. Sílu potřebuji pro brždění na konci dlouhé cílové rovinky v Mugellu.
Garry Taylor (manažer týmu Suzuki MotoGP)
Je to pro nás další část vývojového programu pro motocykl a pneumatiky. Stroj pro Mugello a Catalunyi bude v podstatě stejný jako ten předchozí, jen bude trochu vylepšený. Změny nám pomohou v závodění. Jako vždy se budeme soustředit na co nejlepší nastavení motocyklu pro zvláštní druh okruhu. Po několika krocích vpřed je naše morálka a očekávání velmi vysoko, ale zároveň víme, že je před námi stále dlouhá cesta.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist