Suzuki MotoGP

Tovární tým Suzuki nanasadil do závodu v Le Mans nové díly a bylo z toho nakonec pouze jedno dvanácté místo.

Suzuki MotoGP
Kenny Roberts jr. (12. místo)
Jak jsem již řekl po kvalifikaci – tým a mechanici, ale i všichni ostatní zde odvádějí dobrou práci a tak jsem mohl mít to co mám nyní. Asi jsme mohli použít několik nových dílů, byl bych rychlejší.
John Hopkins (havaroval v prvním kole)
Měl jsem dobrý start. Byl to letos první závod, ve kterém jsem namísto ztráty v prvním kole, postoupil o několik pozic. Jel jsem za Neilem Hodgsonem a Norickem Abem. Před poslední dvojitou pravou zatáčkou jsem se dostal vedle nich. Měl jsem v plánu v další zatáčce být uvnitř zatáčky. Pak Hodgson havaroval a strhl s sebou i Abeho. Neměl jsem jinou možnost, než vrazit do těch dvou motocyklů, viděl jsem před sebou pouze hromadu motocyklů a těl. Začal jsem se válet. Je to špatné. Dnes ráno jsem dostal pokutu za zastavení na dráze v kvalifikaci, odpoledne jsem si zranil palec. Nyní mi nezbývá, než čekat, zda budu schopný startovat v příštím závodě.
Garry Taylor (manažer týmu Suzuki MotoGP)
Kenny dal do závodu jako vždy jen to nejlepší. Vše co říká, je pravda a já vím, že továrna přijde se zlepšením. Oba, jak Kenny tak John, měli dobrý start a tak bylo zvlášť smutné vidět jak John padá, a to bez jeho chyby. Dr. Costa okamžitě jeho palec znehybnil. Je dobře, že před Mugellem je trochu pauza. Budu diskutovat s Deanem Millerem o přípravě na příští závod.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist