Streetfighter Day 2003

Tuto sobotu 28.6. bude na vojenském letišti nedaleko Bechyně u Tábora po celý den probíhat zcela jedinečná a divácky nesmírně atraktivní podívaná ...

Streetfighter Day 2003
TISKOVÁ ZPRÁVA
Lázeňské město Bechyně pod náporem 10000 motorkářů!
Padesátka nejlepších světových motocyklových kaskadérů navštívila jihočeskou Bechyni!
Šílenci na motorkách na samých hranách fyzikálních zákonů!
Světový rekord v jízdě na motocyklu pouze po předním kole patří Česku!
Tuto sobotu 28.6. bude na vojenském letišti nedaleko Bechyně u Tábora po celý den probíhat zcela jedinečná a divácky nesmírně atraktivní podívaná. Padesátka nejlepších motocyklových kaskadérů světa zde bude bojovat o titul Mistra světa!
Nejvzdálenější jezdci pochází až z Brazílie a v šílených kouskách, které na motorkách předvádí nezapřou horkou krev. Jsou zde jezdci z Portugalska, Holandska, Švýcarska, Německa, Polska, Maďarska... Velmi významnou osobností, která nás navštíví je také Skot Kevin Carmichael. Pravě on je dosavadním držitelem titulu Mistra světa ve stuntridingu, který získal vloni na americkém kontinentě, kde se mistrovství motocyklových kaskadéru každoročně odehrávalo. Letos je vše jinak a Ameriku nahradila Česká republika!
Velice zajímavou událostí bude jistě i pokus motocyklového kaskadéra Pepy Sršně o světový rekord v jízdě po předním kole bržděním. Ujetá vzdálenost by se měla přibližovat hodnotě 300 metrů a rychlost, při které začíná kaskadér tak intenzivně brzdit, že se mu zadní kolo odlepí od země je okolo 250 km/h!
Mimo soutěž se pak o dobrou zábavu postarají například maďarský retrokaskadér Mókus sedlající moped Simson připomínající Babetu, na němž dělá naprosto neuvěřitelné kousky, jako skoky, jízdu po zadním kole s vymontovaným kolem předním... Ještě více adrenalinu pak nalezneme při show sehraných barrandovských filmových kaskadérů.
Tuto celkově neopakovatelnou podívanou by si rozhodně nikdo neměl nechat ujít. Světově významnou show bude v záznamu přenášet satelitní televize Sky Sport. Marek Lichtenberg
České motocyklové noviny

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist