Startovní listina Moto Grand Prix

Druhá provizorní verze startovní listiny Moto Grand Prix 2003 spatřila dnes světlo světa. Je v ní opět několik překvapení.

Startovní listina Moto Grand Prix
Dnes FIM představila další verzi předběžné startovní listiny Moto Grand Prix 2003. Doplněná listina obsahuje pochopitelně oba jezdce Petera Clifforda, tedy Ralfa Waldmanna a Chrise Burnse, ale nabízí i zajímavý pohled například na třídu 125 ccm, kde se do šampionátu dostali celkem tři maďarští jezdci, ale také například Brit Chris Martin a Španěl Alvaro Bautista známí svým loňským motocyklem v barvách fotbalového Atletica Madrid.
Třída 125 ccm:
1 Arnaud Vincent FRA - KTM - KTM Red Bull
3 Daniel Pedrosa SPA - Honda - Telefonica Movistar Junior Team
4 Lucio Cecchinello ITA - Aprilia - Safilo Oxydo Race - LCR
6 Mirko Giansanti ITA - Aprilia - Matteoni Racing
7 Stefano Perugini ITA - Aprilia - Abruzzo
8 Masao Azuma JPN - Honda - Ajo Motorsport
10 Roberto Locatelli ITA - KTM - KTM Red Bull
11 Max Sabbatani ITA - Aprilia - Abruzzo
12 Thomas Lüthi SUI - Honda - Elit Grand Prix
14 Chris Martin GBR - Aprilia - Seedorf Racing
15 Alex de Angelis RSM - Aprilia - Racing World
17 Steve Jenkner GER - Aprilia - Imola Circuit Exalt Cycle Race
19 Alvaro Bautista SPA - Aprilia - Seedorf Racing
20 Peter Lenart HUN - Honda - Metasystem Racing Service
21 Leon Camier GBR - Honda - Metasystem Racing Service
22 Pablo Nieto SPA - Aprilia - Master-Aspar Team
23 Gino Borsoi ITA - Aprilia - Racing World
24 Simone Corsi ITA - Honda - Team Scot
25 Imre Toth HUN - Honda - Team Hungary
26 Emilio Alzamora SPA - Derbi - Derbi Racing
27 Casey Stoner AUS - Aprilia - Safilo Oxydo Race - LCR
31 Julian Simon SPA - Malaguti - Semprucci Malaguti
32 Fabrizio Lai ITA - Malaguti - Semprucci Malaguti
33 Stefano Bianco ITA - Gilera - Gilera Racing
34 Andrea Dovizioso ITA - Honda - Team Scot
36 Mika Kallio FIN - Honda - Ajo Motorsport
41 Youichi Ui JPN - Aprilia - Sterigalda Racing
42 Gioele Pellino ITA - Aprilia - Sterigalda Racing
48 Jorge Lorenzo SPA - Derbi - Derbi Racing
58 Marco Simoncelli ITA - Aprilia - Matteoni Racing
63 Mike di Meglio FRA - Aprilia - Free Soul Racing Team
79 Gabor Talmacsi HUN - Aprilia - Imola Circuit Exalt Cycle Race
80 Hector Barbera SPA - Aprilia - Master - Aspar Team Třída 250 ccm:
3 Roberto Rolfo ITA - Honda - Fortuna Honda
5 Sebastian Porto ARG - Honda - Telefonica Movistar Junior Team
6 Alex Debon SPA - Honda - Honda BQR
7 Randy de Puniet FRA - Aprilia - Safilo Oxydo Race - LCR
8 Naoki Matsudo JPN - Yamaha - Yamaha Kurz
9 Hugo Marchand FRA - Aprilia - Equipe de France - Scrab GP
10 Alfonso Nieto SPA - Aprilia - Telefonica Movistar - Repsol YPF
11 Joan Olive SPA - Aprilia - Team Aspar Junior
13 Jaroslav Huleš CZE - Yamaha - Yamaha Kurz
14 Anthony West AUS - Aprilia - Motoracing
15 Christian Gemmel GER - Honda - Kiefer Castrol Honda
16 Johan Stiegefelt SWE - Aprilia - Motoracing
18 Henk van de Lagemaat NED - Honda - Arie Molenaar
21 Franco Battaini ITA - Aprilia - Campetella Racing
24 Toni Elias SPA - Aprilia - Telefonica Movistar - Repsol YPF
25 Gabor Rizmayer HUN - Honda - Team Hungary
26 Alex Baldolini ITA - Aprilia - Matteoni Racing
28 Dirk Heidolf GER - Aprilia - Aprilia Germany
33 Hector Faubel SPA - Aprilia - Team Aspar Junior
34 Eric Bataille FRA - Honda - Honda BQR
36 Erwan Nigon FRA - Aprilia - Equipe de France - Scrab GP
50 Sylvain Guintoli FRA - Aprilia - Campetella Racing
54 Manuel Poggiali RSM - Aprilia - MS Aprilia Racing
57 Chaz Davies GBR - Aprilia - Aprilia Germany
96 Jakub Smrž CZE - Honda - Elit Grand Prix
98 Katja Poensgen GER - Honda - Arie Molenaar Třída MotoGP:
3 Max Biaggi ITA - Honda - Camel Pramac Pons
4 Alex Barros BRA - Yamaha - Gauloises Yamaha Team
6 Makoto Tamada JPN - Honda - Pramac Honda
7 Carlos Checa SPA - Yamaha - Fortuna Yamaha Team
8 Garry McCoy AUS - Kawasaki - Kawasaki Racing Team
9 Nobuatsu Aoki JPN - Proton KR - Proton Team KR
10 Kenny Roberts USA - Suzuki - Suzuki Grand Prix Team
11 Tohru Ukawa JPN - Honda - Camel Pramac Pons
12 Troy Bayliss AUS - Ducati - Ducati Marlboro Team
15 Sete Gibernau SPA - Honda - Telefonica Movistar Honda
19 Olivier Jacque FRA - Yamaha - Gauloises Yamaha Team
21 John Hopkins USA - Suzuki - Suzuki Grand Prix Team
28 Ralf Waldmann GER - Harris WCM - WCM
33 Marco Melandri ITA - Yamaha - Fortuna Yamaha Team
35 Chris Burns GBR - Harris WCM - WCM
41 Noriyuki Haga JPN - Aprilia - Alice Aprilia Racing
45 Colin Edwards USA - Aprilia - Alice Aprilia Racing
46 Valentino Rossi ITA - Honda - Repsol Honda
56 Shinya Nakano JPN - Yamaha - Yamaha D'Antin
65 Loris Capirossi ITA - Ducati - Ducati Marlboro Team
69 Nicky Hayden USA - Honda - Repsol Honda
74 Daijiro Kato JPN - Honda - Telefonica Movistar Honda
88 Andrew Pitt AUS - Kawasaki - Kawasaki Racing Team
99 Jeremy McWilliams GBR - Proton KR - Proton Team KR

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.



TOPlist