Startovka MS Endurance

Startovní listina Mistrovství Světa Endurance, ve které je pochopitelně i jméno našeho Michala Bursy a také slovenský tým Moco Moto Slovakia

Startovka MS Endurance
1 - Zongshen 1 (CHN) Suzuki GSX-R1000 (SPR)         Stéphane Mertens (BEL)
        Warwick Nowland (AUS)
        (třetí jezdec doposud neurčen)
2 - Zongshen 2 (CHN) Suzuki GSX-R1000 (SPR)         Bruno Bonhuil FRA
        Igor Jerman SLO
        (třetí jezdec doposud neurčen)
3 - Phase One (GBR) Suzuki GSX-R1000 (SPR)         Jason Pridmore USA
        James Ellison GBR
        Olivier Four FRA
        Jimmy Lindstrom SWE
4 - Suzuki KSM Herber (GER) Suzuki GSX-R1000 (SPR)         Hans Herber GER
        Michal Bursa CZE
        Gustav Persson SWE
5 - Ducati Marchetti (ITA) Ducati 999R (SBK)         Dario Marchetti ITA
        Marc Garcia FRA
        (třetí jezdec doposud neurčen)
6 - Phase One Junior (GBR) Suzuki GSX-R1000 (SPR)         Martin Jessop GBR
        David Carr GBR
        Henry Fincher GBR
8 - Bolliger Team (SUI) Kawasaki ZX-9R (SPR)         Marcel Kellenberger SUI
        Roman Stamm SUI
        Benny Jerzenbech GER
        Tobias Nystrom SWE
9 - Yamaha Austria Racing Team (AUT) Yamaha YZF R1 (SBK)         Erwin Wilding AUT
        Horst Saiger AUT
        Karl Truchsess AUT
        Mandy Kainz AUT
10 - Trackdaze 10 (GBR) Suzuki GSX-R1000 (SPR)         Mark Kingston GBR
        Hugh Brasher GBR
        James Agombar GBR
        Ralph Stocker GBR
11 - Trackdaze 11 (GBR) Suzuki GSX-R1000 (SPR)         James Hutchins GBR
        Alexander King GBR
        Kevin Falcke GBR
        Jeffery Collins GBR
12 - Yamaha Fagersjo-el. se (SWE) Yamaha YZF R1 (SPR)         Niklas Carlberg SWE
        Andi Notman GBR
        David Higgins GBR
14 - Suzuki Jet Team (SUI) Suzuki GSX-R1000 (SPR)         Claude-Alain Jäggi SUI
        Eric Monot FRA
        Sylvain Waldmeier SUI
        Sébastien Pelleriti SUI
15 - Suzuki Hofmann Racing (GER) Suzuki GSX-R1000 (SPR)         Frank Spenner GER
        Niggi Schmassmann SUI
        Lars Albrecht GER
        Uwe Reisse GER
16 - Suzuki Rookie Racing Team (GER) Suzuki GSX-R1000 (SPR)         Thomas Roth GER
        Christian Plantius GER
        Markus Wegscheider GER
        Peter Hecker GER
18 - Yamaha Maco Moto Slovakia (SVK) Yamaha YZF R1 (STK)         Martin Kuzma SVK
        Libor Buček SVK
        Jozef Buček SVK
        Stanislav Fabry SVK
22 - Suzuki 22 Police Nationale (FRA) Suzuki GSX-R1000 (SPR)         Gwen Giabbani FRA
        Paolo Blora ITA
        Takaharu Kishida JPN
        Jérôme Cauchard FRA
38 Yamaha Endurance Moto 38 (FRA)Yamaha YZF R1 (SPR)         Bernard Cazade FRA
        Laurent Brian FRA
        Christian Hacquin FRA
        Bernard Cuzin FRA
44 - Suzuki No Limits - T. Marchetti (ITA) Suzuki GSX-R1000 (SPR)         Moreno Codeluppi ITA
        Roberto Ruozzi ITA
        (třetí jezdec doposud neurčen)
94 - GMT 94 (FRA) Yamaha YZF R1 (SPR)         Christophe Guyot FRA
        Sébastien Scarnato FRA
        (třetí jezdec doposud neurčen)
7 - Mondial X- One (ITA) Mondial Piega 1000 (Open)         Maurizio Bargiacchi ITA
        Andrea Perselli ITA
        (třetí jezdec doposud neurčen)

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.



TOPlist