Šrámek racing promotion

Tisková zpráva týmu Šrámek racing promotion po závodě Mistrovství Evropy v holandském Assenu.

Tisková zpráva:
Tým Šrámek racing promotion se zúčastnil ve dnech 26-28. 6. dalšího závodu mistrovství Evropy. Tentokráte se jelo v Assenu současně s mistrovstvím světa. Celý program ME začal již ve čtvrtek, kdy se během tří hodin odjel volný trénink a obě kvalifikace! Ačkoliv zde Michal jel poprvé, trať si oblíbil. Do kvalifikace nastoupilo neuvěřitelných 54 jezdců. Po druhé kvalifikaci, která, jen pro zajímavost, začínala ve 20.20, se Michal probojoval na příjemnou 23. příčku. V sobotu byl závod hned půl hodiny po královské třídě MS MotoGP. Bohužel však byl ovlivněn deštěm. Přestože trať v době startu byla mokrá, neuvěřitelně rychle oschla. Ti, co zvolili mokré pneumatiky, byli okamžitě v nevýhodě. Náš tým patřil mezi ně, a tak se Michal z nadějné 17. pozice propadl na konečnou 23. Na start se postavilo maximum jezdců, a to 48. Další závod náš tým jede již tento víkend na mosteckém autodromu. Jedná se o podnik MČR. Otázky na jezdce týmu, Michala Fillu:
Michale, jak na tebe působil závod při MS?
Skvěle, ta atmosféra, nejlepší jezdci na světě a my mezi nimi!
Co závod?
Byla to volba, bohužel tentokrát nevyšla. V Brně se nám to povedlo, tady ne. Věřil jsem v první body a měl jsem to tak i rojeto, ale jakmile trať oschla, nedal se motocykl skoro ovládat.
Otázky pro manažera Jirku Šrámka
Jaké to bylo při MS?
Opravdu neopakovatelná atmosféra. Lidi všech věkových kategorií, televize všude, neustálé novinky na místní televizi a samozřejmě i z ME.
Jaké jsou další plány týmu?
Teď pojedeme mistrák v Mostě. ME se zde jede následující víkend po mistráku. Budeme testovat hodně nových věcí, od kterých si slibuji nárůst výkonu motocyklu. Netajím se vysokými ambicemi na ME, myslím, že boj o první 10 je reálný.