Šramek Racing Promotion

Jirka Šrámek uskutečnil svůj sen a dotáhl do konce plán s vlastním týmem. Po dlouhých bezesných nocích se starostmi jak přesvědčit sponzory a jak zabezpečit existenci týmu si konečně může říci - JEDEME!!!

Šramek Racing Promotion
Pro rok 2003 sestavil Jiří Šrámek (v roce 2002 třetí v MČR, čtvrtý v Alpe Adria Cup, druhý v Středoevropské trofeji - vše 250 ccm) nový tým, který dostal název Šrámek Racing Promotion. Cílem tohoto teamu je účast v kompletním Mistrovství Evropy a ve vybraných závodech mezinárodního MČR v roce 2003. Dále se tým v budoucnosti bude snažit angažovat talentovaného nováčka, ten by se účastnil závodů minibike. Pro rok 2003 je týmovou jedničkou mladý brněnský jezdec Michal Filla. Michal skončil v roce 2002 na třetím místě v celkové klasifikaci MČR třídy 125 ccm. Michal přijal nabídku na přestup do vyšší kubatury a věří v dobrý výsledek. Druhým jezdcem je Jiří Šrámek, který je zároveň i majitelem a manažerem tohoto týmu. Díky dlouhodobému zranění se však zúčastní pouze vybraných závodů. První závod se jede poslední víkend v dubnu v italské Vallelunze, kde se jede úvodní díl Mistrovství Evropy. Barvy teamu budou stejné jako loňské Šrámkovi, tedy temně modrá a agresivní žlutá.
Tým absolvoval první testy minulý pátek v Mostě s motocyklem Honda, se kterým se Jiří Šrámek zúčastnil závodů MČR 2002. Michal najel 280km a neustále zlepšoval čas.
“S výsledky jsem velice spokojen, Michal plnil stoprocentně taktické úkoly a odvedl dobrou práci“, poznamenal jezdec a manažer Jiří Šrámek po mosteckém testování a již naznačil další plány týmu na nejbližší dny, kdy by se tým měl sejít ještě k jednomu testování, ale tentokrát na okruhu v Brně. Na Masarykově okruhu by již měl být k dispozici motocykl pro Michala Fillu, tedy loňský model Yamahy TZ 250 v kitovém provedení Willow + JL, jehož prodleva v dodávce dílů zapříčinila, že jezdci v Mostě používali pouze druhý stroj Honda.
Informace o novém týmu Šrámek Racing Promotion Manažer a majitel týmu: Jiří Šrámek
      Jezdec týmu: Michal Filla (Yamaha TZ 250)
      Jezdec týmu: Jiří Šrámek (Honda RS 250)
      Mechanik: Jan Vrba sen., Zdeněk Matějka
      Tisk a zpracování dat: Jana Nováková
      Prezentace týmu: www.gp-racing.cz/sramekteam
Informace o jezdcích týmu       Michal Filla (11. 10. 1981)
      bydliště: Šlapanice u Brna
      povolání: student VUT Brno
      váha: 60kg
      výška: 176 cm       Jiří Šrámek (15. 9. 1980)
      bydliště: Neratovice
      povolání: student ČVUT Praha
      váha: 60kg
      výška: 168cm

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist