Soutěž o vstupenku do depa GP

Tým Elit Grand Prix i v letošním roce pořádá soutěž o vstupenku do paddocku Grand Prix při podniku na našem okruhu v Brně.

Soutěž o vstupenku do depa GP
Stejně jako v loňském roce, tak i v tom letošním, pro fanoušky motocyklového, silničního sportu připravil oficiální tým Mistrovství Světa Elit Grand Prix soutěž o vstupenku do brněnského depa během letošní Gauloises Grand Prix České Republiky.
V loňské soutěži se tipoval kvalifikační výsledek nejprve Jakuba Smrž a později (po zranění Jakuba Smrže na Hungaroringu) Thomase Lüthiho. Vítěz tenkrát uhodl kvalifikační čas Lüthiho na okruhu Sachsenring s odchylkou 0,001 sekundy a mohl strávit nádherné tři dny nejen v paddocku a na jakékoliv přírodní tribuně, ale také se podíval do technického zázemí týmu a získal několik reklamních předmětů.
Stejně spokojení jako loňský vítěz můžete tedy v letošním roce být i vy, pokud navštívíte internetové stránky českého týmu Elit Grand Prix a tam se zúčastníte nové soutěže, kde narozdíl od té loňské se již netipuje kvalifikační čas, ale zcela něco jiného.
Na stránky týmu se dostanete buď kliknutím na odkaz v tomto článku (silný, černý text) nebo na hlavní straně tohoto serveru, kde je přímo pod partnery v levém menu ikona, která vám v novém okně otevře internetovou prezentaci týmu Elit Grand Prix.
Hodně štěstí ve vašich tipech.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist