Skvěle zajel i Shinya Nakano

Nejlepšího letošního výsledku se na italské půdě dočkal japonský jezdec Shinya Nakano, který dokonce několik kol sekundoval hvězdné italské trojce.

Skvěle zajel i Shinya Nakano
Japonský jezdec Shinya Nakano se letos poprvé dokázal kvalifikovat do první řady na startu závodu třídy MotoGP. Po solidním začátku samotného závodu, kdy ohrožoval vedoucí italskou trojici, svedl s odstupem od prvních jezdců souboj se španělským jezdcem Sete Gibernauem. Ve finále závodu však podlehl překvapení v podobě Makoto Tamady, ovšem nad Španělem již dokázal zvítězit a tak se radoval z pátého místa v cíli závodu.
“Jsem velmi, velmi šťastný,“ liboval si po závodě japonský jezdec týmu Luise d´Antína. “Měl jsem dobrý start a zůstal jsem ve vedoucí skupině jak nejdéle jsem mohl, ale jak jsem předpokládal, byla rychlost Italů opravdu velká. Oba, já i motocykl jsme pracovali na 100%, pneumatiky byly dokonalé, ale pódium nakonec nebylo. Postupně se zlepšuji, já i tým jsme spokojení, byl to náš letošní nejlepší výsledek. Montmelo je skoro náš domácí okruh a a tak chci pokračovat tam kde jsem skončil. Doufám, že skončím na pódiu.“

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist