Sete o vztahu s Valentinem

Sete Gibernau nedávno hovořil nejen o svém vztahu k Valentinu Rossim.

Sete o vztahu s Valentinem
Poté co dokázal porazit Valentina Rossiho na Sachsenringu je Sete Gibernau v optimistické náladě a užívá si dovolené v tradiční době mezi německou a českou Grand Prix. Gibernau nyní již také pomalu začíná myslet na to, jak dokáže zvýšit svůj tlak na vedoucího jezdce šampionátu, až se příští týden opět rozjede kolotoč Grand Prix na Masarykově okruhu v Brně.
"Mé vítězství na Sachsenringu bylo pozitivní nejen pro MotoGP, ale zároveň i pro mě a můj tým," vzpomíná Sete Gibernau na poslední závod. "Jasně, že má Rossi stále velký bodový odstup, ale ještě nikdy nebyl v tak velkém tlaku, v takové situaci."
Zatímco Rossi dokázal letos zvítězit ve třech závodech, Gibernau se již radoval čtyřikrát. Bohužel ztráta závodu v domácí Catalunyi jej stále bližší kontakt s italským jezdcem.
"Jsem přesvědčený, že se Rossi bude bránit, ale já nemohu přestat snít, protože všechen tlak je na Rossim," pokračuje Gibernau. "On je favorit a čeká se, že vyhraje. Chyba, kterou doposud neudělal, je vše co potřebuji k tomu, abych ho předstihl."
Přes potenciální bitvu v šampionátu a přes kyselý obličej Valentina Rossiho na pódiu v německém Sachsenringu, nevidí Sete žádný problém mezi jeho osobou a osobou obhájce titulu a to i mimo závodní dráhu.
"Obdivuji Rossiho jako jezdce i jako osobu. Těšíme se ze života a máme stejný cíl - vyhrát toto Mistrovství Světa," uzavírá jezdec týmu Telefonica MoviStar Honda.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist