Sete chce bojovat o pódium

Sete Gibernau chce v každém závodě letošního šampionátu MotoGP bojovat o pódiové umístění.

Sete chce bojovat o pódium
Poté, co v úvodu závodu MotoGP v jihoafrickém Welkomu sekundoval dvojici Rossi-Biaggi, dojel španělský jezdec Sete Gibernau do cíle na třetím místě. Jezdec týmu Telefonica MoviStar Honda nestačil na pekelné tempo, které italští jezdci na prvních dvou místech nasadili. Svou snahu však korunoval Sete ziskem velmi cenného pódia, které jen potvrdilo, že bude v letošním roce opět patřit mezi nejvýše postavené jezdce.
“Již během kvalifikace jsem se pokusil zlepšit svůj rytmus na nově nastaveném podvozku,“ říkal po závodě Sete Gibernau. “Před závodem se mi nepodařilo vše vyřešit. V ranním Warm Upu jsme využili čas k vyzkoušení něčeho nového. Chci bojovat o pódium v každém závodě a tak, i když to nebyl dokonalý víkend, musím být s výsledkem spokojený.“
Spokojený s pódiem byl i manažer týmu Telefonica MoviStar Honda pan Fausto Gresini, který mimo jiné řekl: "Byl to těžký závod. Sete byl dobrý, protože jel na motocyklu velmi usilovně, i přestože nebyl motocykl dokonale připravený. Přes všechny problémy dokázal zaznamenat třetí místo. Jsem z tohoto výsledku šťastný. Sete dokázal, že je velmi konkurenceschopný a to je důležitá věc."

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist