Šéfové Ducati před Welkomem

Livio Suppo i Corarado Cecchinelli věří svému novému motocyklu Ducati Desmosedici GP4.

Šéfové Ducati před Welkomem
Loris Capirossi a Troy Bayliss zahájí sezónu MotoGP na nových motocyklech Ducati Desmosedici GP4, které při IRTA testech v Catalunyi opět ukázaly, že patří k tomu nejrychlejšímu co tato planeta produkuje. Závratná rychlost, blížící se k hodnotě 350 km/h, ukázala, že i motocykly jsou schopné vyvíjet abnormální množství výkonu.
"Vypadá to, jako by zima trvala hodně dlouhou dobu a tak se nemůžeme dočkat, až budeme opět závodit," říká v předzávodním Preview týmu Ducati Marlboro jeho ředitel, usměvavý Livio Suppo. "Celkově jsem spokojený. Motocykl byl na dráze od ledna a od té doby jsme postupovali v dobrém směru. Byli jsme rychlejší než minulý rok na Phillip Islandu, Sepangu i Valencii. Poslední testy v Barceloně a Jerezu byly bohužel ovlivněné špatným počasím, ačkoliv byl v Barceloně Loris na závodních pneumatikách rychlejší než minulý rok. Řekl bych, že motocykl je v tuto dobu na 70 % svého potenciálu."
Spokojený s novým motocyklem je i technický šéf týmu pan Corrado Cecchinelli. "Tento motocykl má mnohem více potenciálu než stroj z roku 2003," říká Cecchinelli. "Stále ho ještě vyvíjíme. Náš cíl s GP4 je být všude rychlejší. Pracovali jsme na každém aspektu tohoto motocyklu, zvláště na výkonu motoru, stabilitě, ovladatelnosti a jízdním komfortu. Tento poslední faktor je obzvlášť důležitý ve Welkomu."

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist