Roste nová legenda?

První start v Grand Prix třídy 250 ccm a hned první vítězství - to se podařilo jen málo jezdcům!

Roste nová legenda?
Přes obrovské problémy v páteční kvalifikaci se podařilo bývalému Mistru Světa třídy 125 Manuelu Poggialimu riskantní jízdou ve druhé kvalifikaci dosáhnout času jenž ho nakonec postavil na 23. místo startovního roštu. Z této pozice předvedl Poggiali vynikající závod a po skvělém výkonu dokázal při svém debutu ve třídě 250 ccm zvítězit což je věc, která se podařila v historii Grand Prix 250 jen několika vyvoleným jezdcům.
“Před startem jsem si byl vědomý svého handicapu a proto jsem šťastný, že jsem tento závod vyhrál“, říkal Poggiali v cíly závodu. “Musím poděkovat Aprilii, že mi dala tak rychlý motocykl. Je snadné jezdit, když můžete předjet ostatní na rovince bez většího úsilí. Dokázal jsem zajet jak nejlépe umím také protože jsem v prvních kolech nalezl dobrý rytmus“, pokračuje jezdec jenž se tak zařadil mezi nejvážnější kandidáty na světový trůn uvolněný Marco Melandrim.
Manuel Poggiali následně věnoval tento úspěch všemu personálu Aprilie, který mu připravuje motocykl na závody a kvalifikace. “Lidé od Aprilie jsou velmi profesionální, oni nijak nezvýšili tlak na mou osobu“, doplnil jezdec společně s poznámkou, že nemůže srovnat vítězství ve třídě 125 s vítězstvím ve třídě 250 ccm. “Je nemožné zapomenout pocity na první pódium“, prohlásil Poggialim.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist