Roberts získal první body

Kenny Roberts jr. získal v Jerezu své letošní první body do hodnocení celkového pořadí třídy MotoGP.

Roberts získal první body
O dvě místa výše než byla jeho kvalifikační pozice, tedy na osmém místě, skončil v nedělním, deštěm doplněným závodem MotoGP v Jerezu, tovární jezdec Suzuki Kenny Roberts jr. Mistr Světa třídy 500 ccm zvládl tradičně náročné podmínky a tak se mohl po více jak 50. minutách jízdy radovat ze svých, letos prvních bodů.
“Vím, že pokud bude dobrá přilnavost a možnost plného využití výkonu motocyklu, stále nestačím na nejlepší jezdce,“ říkal v neděli odpoledne Kenny Roberts jr. “Na některých okruzích a při některých povětrnostních podmínek to můžete zakrýt, ale dnes to byl jeden z těch dnů, kdy jsem to nemohl dokázat. Na začátku závodu jsem chtěl jet vpředu, ale silně hrozila možnost havárie. Také jsem nechtěl udělat chybu a tak jsem trochu ztratil. Máme ještě mnoho práce. Potřebujeme dostat z továrny nové díly a také potřebujeme, aby Bridgestone trochu zapracoval na pneumatikách, pak se budu moci udržet nejlepších."
"Kenny jel velmi pěkný závod," říkal manažer týmu Garry Taylor, který však vyjádřil nad výsledkem také mírné zklamání. "Oba jezdci získali body a to je v těchto podmínkách úspěch, přesto jsem z výsledku trochu zklamaný. Cítil jsem, že bychom mohli dopadnou léle."

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist