Repsol Honda a Mugello

Alex Barros a Nicky Hayden zatím nepodávají takové výsledky, jaké od nich továrna Honda před startem letošního šampionátu očekávala, snad právě Mugello by mělo vše změnit.

Repsol Honda a Mugello
Alex Barros
Jsem si jistý, že důležitý pokrok, který jsme učinili po posledním závodu v Le Mans, bude velkou výhodou do dalšího závodu. Ve Francii jsme našli dobrou rovnováhu pro stroj. Nebyl jsem si příliš jisty předkem a měl jsem několik problémů v zatáčkách. Po závodu jsem pracoval na nalezení řešení tohoto problému a nakonec jsem byl šťastný z výsledků, které jsme dosáhli, a které mě umožnili jezdit časy rychlejší jak po celý závodní víkend. Tato práce bude důležitá pro nastavení na Mugello, což je rychlý a plynulý okruh. Pro dlouhý šampionát potřebuji tento víkend dosáhnout dobrého výsledku.
Nicky Hayden
Těším se na Mugello. Je to pěkný okruh a mám ho rád. Tento víkend chci odstartovat tam, kde jsme skončili testování po tak špatném víkendu, jaký pro mě byl ve Francii. V testu jsem rozhodně nalezl trochu rychlosti a dokonce jsem jezdil o dost rychleji jak v závodě. Tým pracuje skutečně tvrdě a já bych chtěl pro ně dosáhnout nějaký výsledek, který by je podpořil. Nemám žádné iluze, bude to těžké. Závodím v nejtěžší sérii na světě s nejlepšími jezdci světa.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist