Proton KR a Rio

Tým Proton KR chce v brazilském Riu zapomenout na neúspěch v holandském Assenu.

Proton KR a Rio
Nobuatsu Aoki
Nová pneumatika Dunlop, kterou jsem dříve nalezl, pracovala dobře v testech v Catalunyi, ale již ne v Assenu. Assen je ovšem velmi odlišný okruh, proto věřím, že v Riu bude opět pracovat dobře. Okruh má podobný povrch jako Catalunya a proto věřím, že právě tam bude efektivní toto zlepšení. Těším se na dobrý víkend.
Kurtis Roberts
Na tomto okruhu jsem byl v minulosti, i když je to již sedm let a bylo to na stroji 250 ccm. Pomůže mi to alespoň poznat kam vedou zatáčky. Potřebuji najezdit o hodně více kol, než jsem doposud jezdil, musím se učit o motocyklu, stejně jako o okruzích. Nyní je mé úsilí daleko větší než výsledky. Doufám, že se to změní, a že v Riu skončím na bodech.
Chuck Aksland
Okruh má velice dlouhou zadní rovinku, ale obvykle tam jedeme lépe než očekáváme. Stále tam držíme nejlepší čas s dvoutaktním motocyklem, kterého jsme dosáhli s naším relativně slabým tříválcem. Zdá se, že naše dobrá jízda a dobré nastavení je účinnější než maximální rychlost na rovinkách. To by mohlo tomuto našemu motocyklu pomoci. Ještě jsme nedosáhli s naším motorem správného stupně vývoje a spolehlivosti, který jsme v tuto dobu očekávali. Kvůli krátkému času mezi závody, budou v Riu naše motocykly stejné jako v Assenu. Pneumatiky Dunlop se v Assenu trochu lepšily, doufám, že v Riu to bude pokračovat.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist