Prezentuje se také v Británii

Oficiální prezentace probíhají také u týmů britského superbikového šampionátu. Jedna takováto prezentace byla doplněná zajímavou atrakci, které účastníkem byl mladý Leon Haslam jenž ještě vloni jezdil závody Grand Prix 250 ccm.

Prezentuje se také v Británii
Příští týden začne také svým prvním závodem na okruhu v Silverstone zřejmě nejlepší národní šampionát na starém kontinentu, začne British Superbike Championship. Do tohoto šampionátu vstoupí s velkými ambicemi jeden z nejlepších týmů loňské superbikové sezóny na britských ostrovech Renegade Ducati jehož hlavním sponzorem se pro letošní rok stal sportem velice zaujatý Red Bull.
V nedávných dnech uspořádal v britském Manchesteru tým Red Bull Renegade Ducati svou oficiální prezentaci, kdy v hotelu Rossetti představil čtveřici jezdců, kteří zasáhnou do superbikového a supersportového šampionátu Británie. Jezdci pro letošní rok se stali Sean Emmett, Michael Rutter, Nick Medd a Leon Haslam.
“Přestože jsme poměrně mladý tým tak naše loňské výkony na a mimo závodní okruhy nezůstaly nepovšimnuté“, říkal při prezentaci týmu jeho vlastník Mark Griffith. “Získali jsme úctu a obdiv u firmy Red Bull, která si nás vybrala za své partnery.“ Naopak paní Linda Pelham, motorsportová manažerka u Red Bull doplnila: “V loňském roce se projevila kombinace Seana Emmetta a týmu Renegade Ducati ve velice dobrém spojení, byl to profesionalismus v jejich prvním roku působení. Vytvořili tak dokonalou příležitost pro Red Bull vstoupit do britského šampionátu. Po roce působení ve třídě 125 ccm v našem juniorském týmu s mladými jezdci se již těšíme na spolupráci s Renegade v letošním šampionátu.“
Samotné prezentaci v hotelu Rossetti předcházelo představení jezdců na motocyklech, které se konalo na manchesterské stanici Piccadilla, kde Emmett a Rutter představili své superbikové stroje a Medd s Haslamen naopak supersportové motocykly. Mladý Leon Haslam navíc přidal novinářům, ale i mnoha divákům perličku v podobě nezvládnutého Wheelie a následného pádu. "Přišlo to trochu rychleji než jsem čekal", říkal jezdec jenž si tak představení vzal doslova k srdci. "Nedosáhl jsem včas na zadní brzdu abych to všechno včas zastavil. Všichni byli pak trochu rozpačití", doplnil Leon a přidal perličku, že Sean Emmett a Michael Rutter mají vše nahrané na videu, a že mu již říkali co s tou kazetou provedou - možná, že to taky uvidíme u nás v pořadu Neváhej a toč!!! :-))))

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist