Prezentace Fortuny a Gauloises

Oficiální prezentace proběhla včera nedaleko španělského okruhu Jerez. Hlavními aktéry byly týmy Gauloises Yamaha a Fortuna Yamaha.

Prezentace Fortuny a Gauloises
Včera večer se konala v hale Finca Fuente Rey arény, poblíž okruhu Jerez de la Frontera ve španělské Andalusii, společná oficiální prezentace týmu Fortuna Yamaha a Gauloises Yamaha. Akci navštívilo 200 novinářů a speciálních VIP hostů. Celá akce byla jakýmsi začátkem oficiální spolupráce Yamahy a tabákového gigantu Altadis, vlastníku cigaretových společností Fortuna a Gauloises. Akce se pochopitelně zúčastnili jak prezident závodního oddělení Yamaha pan Lin Jarvis, tak i hlavní představitelé společnosti Altadis pánové Pablo Isla a Jean Dominique Comolli, kteří měli úvodní řeč a po kterých promluvili ke všem přítomným také manažeři obou týmů panové Davide Brivio za Fortunu Yamaha a Hervé Poncheral za Gauloises Yamaha. Po jejich řeči již odhalili své stroje v nových barvách samotní jezdci obou týmů. Carlos Checa a Marco Melandri odkryli stříbrnočervené stroje M1 a stejné stroje ovšem v modré barvě odhalili Alex Barros s Olivierem Jacquem.
"Nikdy nezapomenu na jízdu, když jsem poprvé usedl na tento motocykl", říkal při prezentaci Marco Melandri z Itálie. "Když jsem otevřel plynový pedál, bylo to dvakrát tak silnější než na motocyklu 250 ccm. Nemohl jsem tomu uvěřit." Pro Melandriho kolegu je příchod sponzora Fortuna návrat ke známým barvám. "Fortuna byla můj první velký sponzor, když jsem vyhrál španělské mistrovství třídy 250 ccm a přestěhoval jsem se do Mistrovství Světa. Oni mě sponzorovali také když jsem vyhrál můj první závod Mistrovství Světa, který byl pochopitelně velmi zvláštní", říkal španělský jezdec.
Všichni přítomní jezdci i jejich týmové posádky se shodli, že letošní šampionát, kterého se již nemohou dočkat, bude opravdu zajímavý a nelítostný.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist