Překvapení na tiskovce

Překvapující slova pronesl Valentino Rossi na úvodní tiskové konferenci před závody v japonské Suzuce - chystá opravdu konec motocyklové kariéry???

Překvapení na tiskovce
Že by Valentino Rossi myslel na konec kariéry? Každopádně dnes na tiskové konferenci před zahájením Grand Prix Japonska připustil, že se bojí ztráty rychlosti a motivace. "Nejlepší pro mě je nyní být sám na motocyklu a na okruhu. Miluji závodění a miluji vyhrávat, ale nevím jak dlouho si udržím motivaci, nevím zda to budu mít rád i až mi bude 28. Pokusím se myslet na současnost, dělat to nejlépe a až potom uvidím co se stane", říkala italská superstar.
Když byl Rossi tázán a požádán o vysvětlení těchto slov, řekl možná překvapivě, že tajemství spočívá v směsi strachu a duševního fokusu. "Měl jsem zlomené prsty, zlomené kotníky, vše protože jsem několikrát havaroval", říká Rossi a upozorňuje především na svou mladickou nerozvážnost ve třídách 125 a 250ccm. "Vždy je tam strach. Je to dobře, protože to znamená, že nikdy nezapomenete. Když havarujete na motocyklu, je to vždy velký problém. Závodění je duševní záležitost", doplňuje čtyřnásobný Mistr Světa a vítěz padesáti závodů Grand Prix, ale stále teprve 24. roků starý Rossi.
"Když jezdíte na 100% - je to jakoby vaše mysl byla o půl sekundy rychlejší než normálně", odpovídá jezdec na otázky novinářů a přidává slova o stres a, motivaci.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist