Přebor ČR - Supermono

Na Autodromu v Mostě pokračoval svým druhým kolem Přebor České Republiky třídy Supermono. Reportáž z tohoto závodu připravil Rejmondo.

Přebor ČR - Supermono
2. MOST
2.-4.7.2004

Předlouhá pauza po prvním závodě je za námi, další díl následoval na domácím automotodromu v Mostě. Ve třídě supermono se sešlo celkem 7 domácích a 5 zahraničních jezdců. Už v pátek při volných trénincích počasí naznačovalo, že léto asi letos nebude, takže nám střídavě pršelo, nebo svítilo sluníčko.
Měřený trénink číslo 1 určilo postavení na startu, neboť odpoledne zapršelo a krom horších časů chybělo i 6 pilotů. (Jančík a Kružík po kolizi z dopoledne a následného zranění) Rozdílem třídy byl nejrychlejší Johannes Kehrer na MZ před naším Liborem Kamenickým a Radimem Halmem.
Na startu stál nejrychlejší muž tréninku až ve druhé řadě (závod doplnili jezdci třídy 250 ccm) a po odmávnutí šel do čela (ve své třídě). Za ním se držel Kamenický, Cserer, Halm, Veselý, Foerster, Zoernweg. Hned ve druhém kole odstoupil pro poruchu Křen. Kehrer na čele pozvolna zvyšoval náskok, Kamenický a Cserer si drželi druhý a třetí post a za nimi bojovala skupina Halm, Veselý, Zoernweg a Foerster s odstupem jezdil Schmid zcela vzadu Winkler. Ke konci závodu šel Veselý před Halma, ale v následujícím kole se „Sodom“ vrátil na čtvrté místo. Více se neudálo, pořadí zůstalo nezměněno až do cíle.
V celkovém pořadí zvýšil vedoucí Libor Kamenický náskok na druhého Halma na rozdíl 12ti bodů, třetí zůstává Cserer, na čtvrté místo se vyhoupl Kehrer. Výsledky tréninků
Pořadí závodu
Pořadí šampionátu Z Mostu: Rejmondo

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist