Porto podepsal s Aprilii

Sebastian Porto podepsal během víkendu ve Valencii smlouvu s továrnou Aprilia a stal se tak jejím jezdcem třídy 250 ccm pro rok 2004.

Porto podepsal s Aprilii
Argentinský jezdec Sebastian Porto podepsal o víkendu ve španělské Valencii svou novou smlouvu, když se pro rok 2004 stal továrním jezdcem italské Aprilie. Porto tak během tří let vystřídá tři továrny. Nejprve jezdil v roce 2002 na Yamahou podporovaném motocyklu, letos naopak na plně tovární Hondě a v příští sezóně to tedy bude italská Aprilia.
"Během víkendu jsem podepsal smlouvu s Aprilii a jsem nyní továrním jezdcem Aprilie. Nevím v jakém týmu pojedu, podepsal jsem smlouvu přímo s Aprilii, ale co vím je, že budu mít plnou tovární podporu jako měl letos Manuel Poggiali," říkal po podpisu smlouvy spokojený Porto. "Jsem velmi šťastný, je to poprvé co jsem uzavřel smlouvu ještě před koncem roku. Budu mít konkurenceschopný motocykl. Vím, že příští rok bude můj rok a chci se na něj mentálně připravit a poté z toho těžit," říkal jezdec, který nyní plánuje dovolenou doma v Argentině, kde chce trávit čas do zahájení testování pro rok 2004.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist