Pohár FMS AČR 2013–Amboseli Racing

Agentura Amboseli Racing ve spolupráci s FMS AČR v letošním roce pořádá v rámci svého agenturního ježdění mezinárodní Pohár FMS AČR ve třídách Open 600 a Open 1000 cc. Poháru se mohou zúčastnit jezdci s licencí a pojištěním. Prvním podnikem seriálu bude Slovakiaring ve dnech 31.05.-02.06.2013.

Pohár FMS AČR 2013–Amboseli Racing
Po domluvě s FMS začne agentura AMBOSELI Racing od 31. 5. 2013 v rámci svého agenturního ježdění pořádat Pohár FMS AČR na mezinárodní úrovni. Poháru se mohou zúčastnit všichni jezdci s licencí – ti, kteří doposud licenci nemají, mohou na své národní federaci požádat o vyhotovení mezinárodní licence a pojištění dle platných řádů FMS AČR. Pohár se pojede ve třídách 600 ccm OPEN a 1000ccm OPEN.

Tváří Poháru jsou Jakub Smrž a Jan Halbich, kteří se budou jednotlivých závodů zúčastňovat nejen jako diváci, ale i jako odborní poradci, se kterými můžete konzultovat vaše dotazy a pocity z ježdění či závodění.

Vedle Alpe Adria mistrovství je Pohár FMS AČR další možností závodů na okruzích a to s dobrými finančními a bezpečnostními podmínkami. Jezdci zde mohou získat zkušenosti, cenné pro podniky vyššího typu. Záleží jen na nich, jak tohoto potencionálu využijí.

Přihlášky na první závod musí být podány na oficiálním formuláři pořadatele do
26. 5. 2013 přes webové rozhraní http://www.amboseli-racing.cz. Zde jsou uvedeny všechny potřebné informace a formuláře, tedy i přihláška.

Start jezdce je předem potvrzen na základě řádně vyplněné a včas zaslané přihlášky.
V případě překročení možného limitu startujících bude o přijetí přihlášky rozhodovat
datum jejího doručení.

Startovné (vklad) činí 1.000,- CZK, ale závodů se může zúčastnit pouze ten jezdec, který se zúčastní a zaplatí minimálně dvoudenní akci.

Startovné (vklad) je třeba uhradit minimálně dva pracovní dny před termínem uskutečnění závodů, jezdec si může zvolit buď jednodenní akci, nebo dvoudenní včetně účasti v závodu Poháru FMS AČR a to takto:

8.415,- CZK a 1.000,- CZK vklad na dvoudenní účast

5.000,- CZK a 1.000,- CZK vklad za jednodenní účast

(nebo ekvivalent v € přepočítaným kurzem ČNB či nastaveným v objednávkovém systému pořadatele závodu AMBOSELI Racing).

Závody budou probíhat vždy druhý den ve třídenním ježdění.

Body budou uděleny samostatně každému jezdci. Konečné umístění z každého závodu určí
přidělení bodů.

První tři závodníci v celkovém pořadí třídy 600 a 1000 ccm budou pozváni na
slavnostní vyhlášení sezóny Silničních závodů motocyklů.

Dále pak první tři jezdci obou pohárových tříd (600 a 1000 ccm) obdrží věcné ceny a poukazy na odběr zboží společnosti ALNAMURA – BIG SHOCK v hodnotě:

10.000 CZK – 1. místo

5.000 CZK – 2. místo

3.000 CZK – 3. místo

V rámci Poháru FMS AČR je možno zakoupit za zvýhodněnou cenu promotérem doporučené pneumatiky značky DUNLOP a nechat si odborně nastavit podvozek závodního stroje autorizovaným servisem značky OHLINS.

Hlavním partnerem je energetický nápoj BIG SHOCK a mediálními partnery časopis MOTORBIKE a internetový server BIKERACING.CZ.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist