Poděkování týmu KL Intermoto

Manažer týmu KL Intermoto pan Josef Kubíček děkuje prostřednictvím těchto stránek všem fanouškům hradeckého týmu.

Poděkování týmu KL Intermoto
Dovolte abych předně vyjádřil za celý tým KL Intermoto co největší poděkování všem partnerům, přátelům, kamarádům, ale i prostým fanouškům motocyklového sportu, kteří nás nejen přišli vřele uvítat v úterý večer k naší základně, ale kteří nám neustále drží palce a podporují nás ať již morálně, psychicky či fyzicky. Věřte nám, že Vaše podpora a náklonnost jsou pro nás zavazující k neustálému zlepšování a získávání dalších co nejlepších umístnění.
Dále bych chtěl poděkovat Hondě CZ, která nám velmi pomáhá v naší sportovní činnosti, ale která nám také pomáhá řešit současný problém s výkonem nových motocyklů Honda CBR 1000RR. Naše poděkování však směřuje i všem prostým "honďákům", pro která znamená křídlo smysl jejich života, stejně jako křídlo vytyčuje i naší cestu v tomto sportu.
Věřte, že současný problém s motocykly nijak nezastaví naší snahu o co nejlepší reprezentaci naší země, ale i o co nejlepší prezentaci našeho týmu, podporovaného našimi sponzory, na sportovních kolbištích. Nikdy nepolevíme v úsilí, které vyvíjíme ve snaze o dosažení co nejoptimálnějších výkonů motorů našich strojů té nejlepší motocyklové značky na této planetě.
Dovolte mi také poděkovat brněnskému týmu JM Superbike Racing a především manažeru tohoto týmu panu Jiřímu Mrkývkovi st. za jeho podporu ve Valencii, kde jsme zahájili vynikající spolupráci. Chtěl bych touto cestou také poblahopřát týmu JM Superbike a jeho jezdci Jurovi Mrkývkovi jr. k jeho výbornému, životnímu umístnění, které právě ve Valencii dosáhl.
Za tým KL Intermoto Vám přátelé moc děkuji. Hodně pro nás Vaše podpora znamená a hodně si jí vážíme. Josef Kubíček manažer týmu KL Intermoto

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist