Oficielní zhodnocení od Lukáše Peška

Jelikož si myslím, že celý výrok Lukáše Peška je prostě vytržen z kontextu, tak uvádím v plném znění, jak hodnotil svůj závod český motocyklista na webových stránkách svého sponzora.

Oficielní zhodnocení od Lukáše Peška
Oficielní zhodnocení od Lukáše Peška
„Start sem měl celkem dobrý, propadl sem se o dvě místa dozadu a pak jsem se držel ve skupince o čtvrté místo. Dojeli jsme Simoncelliho, který jezdil třetí a utvořila se tak skupinka o třetí až osmé místo. Před sebou jsem měl Talmacsiho, který mně chvíli brzdil a já jsem začal ztrácet kontakt s jezdci přede mnou. Ale podařilo se mi jej předjet a začal jsem se pomalu dotahovat zpět. Když už jsem byl opět v kontaktu, začala celá skupina předjíždět jezdce o kolo zpět. Mezi nimi byla i Markéta, která však asi nerespektovala modrou vlajku, zavřela mně v zatáčce a já ztratil něco přes jednu vteřinu a tím i šanci dotáhnout se zpět a bojovat o ještě lepší umístění. Moje motorka nemá na to, abych jel sám. Můžu jet dobře jen ve skupině, ve větru za ostatními. Zkoušel jsem se ještě dotáhnout, ale už to nešlo. Bylo to na konci závodu a začala mi rychle odcházet zadní pneumatika. Tak jsem raději zvolil jistotu a dojel si pro 8 bodů do mistrovství světa."
"Chci moc poděkovat týmu, protože včera jsme měli trochu problémy s výkonem, ale mechanici opět dokázali vyladit motorku na hranici možností a já měl šanci bojovat o místa v Top 5 stejně jako v Brně. Odvedli výbornou práci, motorka to dnes taky vydržela a z 8. místa mám radost. Kdyby mi motorka jela takto i v příštím závodě v Motegi, myslím, že bych zase mohl být hodně v předu. Určitě se o to budu snažit.“
Zdroj: www.automotodrombrno.cz

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist