Nové kolo Tipovačky

Vyhodnocení posledního kola a vyhlášení dalšího kola Tipovačky 2004.

Nové kolo Tipovačky
V sekci SOUTĚŽ si můžete prohlédnout aktuální pořadí tipovačky po závodech ve Fontaně, Le Mans a Vallelunze.
V novém kole tipovačky se podíváme do holandského Assenu a britského Brands Hatch. Tipujte vítěze úvodního závodu Mistrovství Světa Endurance, který se koná na kultovním okruhu Assen v Holandsku. Jako nápovědu můžete použít aktuální STARTOVNÍ LISTINU. Tento závod se bohužel obejde bez našeho Jaroslava Huleše, který je po svém pádu tři měsíce mimo hru. V závodě Mistrovství Světa vytrvalců, který se jede na Velikonoční pondělí, se však představí v týmu Maco Moto Racing náš Jiří Drážďák a tak v závěru tohoto článku naleznete i speciální otázku, která se bude týkat právě tohoto slovenského týmu s českým zastoupení.
V Assenu se také jede druhý závod Mistrovství Evropy třídy 125, kterého se účastní naši jezdci Igor Kaláb a Václav Bittman. Kaláb bude chtít na krátké verzi okruhu odčinit chybu z Vallelungy, naopak Bittman potvrdit své výborné umístnění. Tipujte tedy přesný výsledek Igora Kalába a Václava Bittmana v závodě ME 125 ccm.
Na okruhu Brands Hatch (krátká verze "Indy") se na Velikonoční pondělí koná také druhý závod britského mistrovství. Tipujte tedy vítěze obou závodů třídy Superbike a vítěze závodu třídy Supersport. Jako nápovědu můžete opět použít oficiální STARTOVNÍ LISTINU této sezóny British Superbike a Supersport.
Nyní již k slibované speciální otázce. Tipujte přesné umístnění týmu Maco Moto Racing v závodě World Endurance na okruhu Assen. Správný tip bude ohodnocen mimořádnými 100 body.
Závěrem ještě upozornění na konec tipování, které je tentokrát pro všechny tipy v sobotu v 9:00 hodin, a to bez rozdílu tříd i šampionátů.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist