Noehlesuv tvrdy pad na zem

"Nechtel jsem zbohatnout hned, nebyl to muj cil" vysvetluje v nasledujicim clanku Nemec Klaus Noehles.

Noehlesuv tvrdy pad na zem
Noehlesuv tvrdy pad na zem
Klaus Noehles byl povazovan za nastupce Ralfa Waldmanna. Po dvou patych mistech na Sachsenringu a Estorilu v roce 2001 dostal nemecky pilot od Aprilie triletou tovarni smlouvu. Koupil si na truc svemu okoli okamzite po podepsani smlouvy novy automobil BMW M3 a zbytek penez na radu svých pratel investoval do nemovitosti. A tak si koupil také dům v hodnote 350 000 Euro, neboť jeho tehdejsi rocni zakladni vyplata cinila kolem 100 000 Euro a mela mit se stoupajicimi vykony také stoupajici tendenci.
Ovšem Noehles se stal nejen otcem, ale také neusnesl ani tlak na svou osobu jako pilota cislo 1 v tymu Aprilia Germany. „Predtim to bylo jednoduche, byl jsem za Waldim, ovšem nyní jsem byl za vsechno odpovedny ja a najednou jsem nevedel jak dal.“, říká dnes 27-lety jezdec.
Nyní je situace u Klause Noehlese uplne jina. Prodal jak dům, tak luxusni automobil. Bydli ve tripokojovem byte a nemá tim padem starost o to, jak splacet hypoteku na dům. Mezitim si vydelaval na zivobyti jako Data – Recording specialista ve svem byvalem tymu, a poznal, ze uz mu na ramena klepe stále méně a méně lidi. Naucil se starat vice sam o sebe.
Dostal nyní sanci ještě jednou se vratit do světa Grand Prix a i když prechod z Aprilie na Hondu Castrol – Kiefer tymu není jednoduchy, hned ve svém druhem startu skoncil tesne za body, jako sestnacty.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist