Muggeridge a Parkes o Ten Kate

Karl Muggeridge a Broc Parkes jsou spokojení s angažmá v holandském týmu Ten Kate Honda.

Muggeridge a Parkes o Ten Kate
Poté co byli potvrzení Karl Muggeridge a Broc Parkes coby jezdci týmu Ten Kate Honda pro rok 2004, zahájili jezdci přípravu na příští sezónu World Supersport. Australský pár bude chtít pro holandský tým zajistit již třetí světový titul v řadě, zatímco letošní Mistr Světa Supersport, taktéž Australan Chris Vermeulen pojede s novou zbraní továrny Honda (CBR 1000RR) v Mistrovství Světa Superbike.
"Jsme velmi vzrušení výzvou pro příští rok a šťastni, že Karl a Broc přijeli naší nabídku pro rok 2004," říkal jeden z majitelů týmu Ronald Ten Kate.
Muggeridge měl oslnivý konec roku, když dokázal zvítězit v posledních třech závodech letošní sezóny. Vítězství v Assenu, Imole a Magny-Cours ho posunulo na konečné čtvrté místo šampionátu šestistovek a tak bude příští sezónu patřit k vážným kandidátům na celkové prvenství.
"Jsem velmi šťastný, že mohu příští rok opět závodit za Ten Kate, jsem si jistý, že budu bojovat o titul," říká hrdě 29 roků starý australský jezdec. "Na začátku letošní sezóny jsem byl nemocný a stálo mě to první polovinu sezóny. Tým odváděl po celý rok fantastickou práci a jsem rád, že s nimi budu opět pracovat."
Muggeridgeuv kolega Broc Parkes již absolvoval poslední závod letošní sezóny v barvách tohoto žlutého týmu. Jeho premiéra však skončila předčasně po dvaceti kolech.
"Po mnoha zklamání v této sezóně se již nemohu dočkat příštího roku, moje prémie je působení v takovém týmu jako je Ten Kate," říká Parkes, který letos v Misanu získal třetím místem své první pódium ve světovém šampionátu třídy Superbike. Konec roku znamenal pro Parkese třinácté místo se 47. body.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist