Mikšovský je připraven na rok 2004

Tomáš Mikšovský je připraven na sezónu 2004, kdy chce vedle svých zkušených kolegů získávat další zkušenosti.

Mikšovský je připraven na rok 2004
Do sedla litrového motocyklu se v příští sezóně posadí opět mladý Tomáš Mikšovský z Nymburka, který byl dnes ma prezentaci týmu KL Intermoto představený jako druhý jezdec pro plánovaný světový šampionát třídy Superstock a pro závody MEZ Mistrovství ČR stejné třídy.
"Letos jsem na téhle motorce jel první sezónu a všechno jsem poznával," říkal Tomáš Mikšovský v restauraci Pražan, kde probíhala prezentace jeho týmu. "Od jízdy na dvoutaktu je to naprosto odlišné a tak jsem získával především zkušenosti. Příští rok to bude všechno úplně jinak."
Nadějný jezdec v letošním roce vedle účasti v Mistrovství Evropy získal i druhé místo v domácím šampionátu, kde ho o titul připravila zřejmě pouze neúčast v brněnském závodě (Tomáš totiž absolvoval ve stejném termínu evropský závod na okruhu Silverstone v Anglii). V přímém souboji s pozdějším Mistrem Republiky Markem Svobodou byl čtyřikrát úspěšnější a pouze dvakrát Marovi Svobodovi podlehl.
Zatímco v letošní sezóně dělal Tommymu partnera Matěj Smrž a to pouze v rámci spojeného týmu Superstock Czech ACCR při závodech starého kontinentu, v nadcházející sezóně bude mít plnohodnotné partnery dva. Prvním je zkušený Michal Bursa, který v týmu pracuje na pozici technického poradce a i jako jezdec v šampionátu BMW Boxer Cup, druhým se poté stal mladý Španěl Alex Martinez Mas, který se společně s českým týmem vydá do boje o body na novém motocyklu Honda CBR 1000RR.
"Jsem rád, že náš tým převzal dva nové jezdce. Jednoho z Prahy a druhého z Valencie," říká Tomáš na adresu svých týmových kolegů. "Jsem rád, že budu jezdit po jejich boku. Alex je velký favorit na umístnění a já doufám, že po jeho boku získám hodně zkušeností."

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist