Melandri již po operaci

Marco Melandri absolvoval úspěšně operaci zraněného ramene z pádu v australském Phillip Islandu.

Melandri již po operaci
Marco Melandri má již po operaci svého zraněného ramene. Operace se dle týmové zprávy zdařila o mladému, italskému jezdci bylo vedle zraněného ramene "opravená" i klíční kost, kterou si Macio poškodil při havárii během zimního testování na portugalském okruhu Estoril.
Operaci provedl tým chirurgů Dr. Giuseppe Porcelliniho v italském Forli. Podle Dr. Claudio Costy z Mobilní kliniky se operace zdařila a její průběh byl bez sebemenších komplikací. Costa potvrdil, že jezdec bude připravený odstartovat svou fyzioterapii během 21 dnů s plánovaným návratem do sedla továrního stroje Yamaha v lednu příštího roku.
Marco již hodinu po operaci komunikoval se svými přáteli a rodinnými příslušníky. Poté, po dlouhém spánku, již byl schopen posadit se na své nemocniční posledli a poprvé po operaci se najíst. Včera měl Melandri absolvovat rentgenové vyšetření, které mělo potvrdit zda může být Marco převezený do domácího ošetření.
"Uvážím li všechny okolnosti, tak se cítím dobře," říkal po operaci Marco Melandri. "Naposledy jsem podstoupil podobnou operaci na mém druhém ramenu, proto v tuto dobu se cítím klidnější. Vím, že to bude trochu déle bolet, ale podle doktorů se vše povedlo a nastane pomalé zotavení. Jsem si jistý, že jsem se rozhodl správně. Je pravděpodobné, že se zítra [dnes - tisková zpráva byla vydaná již včera - poz. Racing] pojedu domů za svou rodinou a proto jsem nyní usměvavý."

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist