McWilliams a Aoki chtějí zůstat

Jeremy McWilliams a Nobuatsu Aoki by rádi zústali v Robertsově týmu Proton KR.

McWilliams a Aoki chtějí zůstat
Potvrdit vzestup přijíždí do Valencie i tým Kennyho Robertse sr., který zásluhou jedenáctého místa Jeremy McWilliamse v australském Phillip Islandu dosáhl na své nejlepší umístnění s novým čtyřtaktním strojem Proton KR V5.
"Doufám, že toto nebude můj poslední závod s tímto týmem," říká belfastský jezdec Jeremy McWilliams. "Rád bych pokračoval s tímto projektem. Poslední závody slibují pro tento motocykl dobrou budoucnost a mě pro tento projekt znovu upoutaly. Valencia je velmi náročný okruh na brždění a akceleraci a to pro nás není dobré. Nemáme problémy s bržděním a průjezdem zatáček, ale ztrácíme na výjezdech z těchto zatáček. Potřebujeme na tom o něco více pracovat. Motegi je však také takový okruh a já si jsem jistý, že kdyby mě tam nepotkaly problémy s brzdami, tak bych byl na bodech. Po Austrálii, která pro mě znamenala velkou podporu, vím, že chci opět skončit na bodech."
Vzpomínaný závod v Motegi znamenal pro Robertsův tým historicky první body s novým motocyklem, když druhý jezdec týmu Nobuatsu Aoki dokončil domácí závod na čtrnáctém místě. Do závodu ve Valencii by měl nastoupit Aoki již v lepším zdravotním stavu, než s jakým absolvoval poslední závod, kdy se necítil po páteční havárii zcela v pořádku a dle svých slov v posledních kolech doslova tlačil motocykl do cíle.
"Poté co jsem si v Austrálii zranil krk se nyní již cítím lépe," říkal Aoki před odjezdem do Španělska. "Nyní, když jedeme k poslední Grand Prix této zajímavé sezóny, zaznamenáváme krok po kroku zlepšení. Mohu náš pokrok opravdu vidět. Vím, že se továrna velmi, velmi snaží. Ve Valencii očekávám další zlepšení a tak jsem optimistický. Také se těším na úterý a středu, kdy budeme testovat nový rám. Byl jsem s tímto motocyklem od úplného začátku a tak je to pro mě něco výjimečného. Doufám, že budu moci na vývoji dále pokračovat."

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist