Matěj odstoupil pro poruchu převodovky

Další závod Mistrovství Evropy třídy Superstock se jel na horké italské půdě, 20 km od San Marina na okruhu v Misanu ...

Matěj odstoupil pro poruchu převodovky
Matěj odstoupil pro poruchu převodovky
Další závod Mistrovství Evropy třídy Superstock se jel na horké italské půdě, 20 km od San Marina na okruhu v Misanu. Poprvé bylo letos startovní pole naplněno beze zbytku a 36 jezdců svádělo již v kvalifikaci velmi vyrovnané boje.
Matěj zajel v sobotu velmi dobře a v průběhu sobotního tréninku figuroval na 17. místě. Před koncem tréninku však musel předčasně do boxů (závada na převodovce) a na trať se již nestihl vrátit. Na startu z toho bylo až 23. místo.
V nedělním warm upu měl Matěj 17. čas a 4. !!! top speed a do závodu šel s velkou chutí. Za velkého horka (teplota asfaltu dosahovala 49 °C) byl závod na 15 kol odstartován v 10:40. Po šesti kolech musel Matěj bohužel ze závodu odstoupit pro poruchu převodovky. „První čtyři kola to ještě bylo v pořádku, ale pak začaly vypadávat kvalty, nejdřív trojka a čtyřka, ale pak i dvojka a šestka. Je to smůla, protože se mi tady jelo velmi dobře a měl jsem na prvního jen 1,9 vteřiny“, řekl Matěj po závodě.
Příští závod bude 6. července doma v Mostě. Tisková zpráva týmu Akuna Superstock Czech ACCR

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist