Martin Krátký odstartoval sezónu druhým místem

Stejně jako v loňském roce, i letošní sezóna začala pro Martina již v lednu v italské Veroně. Během výstavy Motor Bike Expo probíhal závod na jehož startu se sešlo 15 jezdců. V loňském roce zde Martin dokázal zvítězit a i letos chtěl bojovat o nejvyšší příčky.

Martin Krátký odstartoval sezónu druhým místem

Závod pohledem Martina

Na konci roku 2015 vše co se týče techniky vypadalo dobře, takže jsem mohl potvrdil svojí účast na lednovém závodě v Itálii a těšit se a první letošní akci. Po novém roce se ale vše začalo trochu komplikovat. Motorku určenou pro závody se nám po zimní údržbě nepodařilo včas složit a rozhodl jsem se odjet závod na tréninkové.
Motorka začala zlobit, pak napadl sníh a nedalo se pořádně jezdit. Dva dny před akcí jsem odklidil na malém plácku sníh a s tím, že se trochu svezu, ale opět další problém a hledání závady. Nakonec jsem motorku opravil večer před odjezdem do Itálie. Chvilku jsem i přemýšlel, že to vzdám a nikam nepojedu. Nakonec jsem si říkal, že bych to měl zkusit a vůbec poprvé jsem vyrazil na závod bez přípravy. V pátek probíhal trénink a já mohl vše doladit. V sobotu se jelo první kolo, ve kterém jsem skončil druhý. Ztráta na prvního nebyla až tak velká, takže jsem to chtěl v neděli ještě zkusit.

 

Nedělní jízdu jsem dokázal už i vyhrát, ale na první místo po sobotní ztrátě to nestačilo. Nakonec z toho tedy bylo druhé místo. Podařilo se mi také vyhrát soutěž o nejlepší trik. Po všech  problémech to nakonec dopadlo super a jsem rád, že jsem to nevzdal. Teď bych se rád zaměřil na trénink nových triků.

Výsledky:
1. místo - Gleyo Guillaume (Francie)
2. místo - Martin Krátký (Česká Republika)
3. místo - Juanan Del Fresno (Španělsko)

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.60
Známkováno: 5x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist