Martin Krátký odstartoval novou sezónu vítězstvím v Itálii

Martin během svého prvního letošního závodu obsadil rovnou 1.místo. Zdá se, že navázal na úspěšnou loňskou sezónu.

Martin se zúčastnil Mezinárodního závodu v rámci motocyklové výstavy ve Veroně v Itálii. Zúčastnilo se celkem 15 jezdců z několika evropských zemí. Kolem plochy bylo stále plno diváků, protože výstavu navštívilo během třech dní přes 150 tisíc návštěvníků. V sobotu byly na programu dvě kvalifikační jízdy, ve kterých se Martin umístil na prvních místech. Do nedělního finále postoupilo 8 jezdců. Finále se jelo opět na dvě jízdy a v obou jízdách Martin zvítězil a tím ukázal kdo z jezdců byl tento víkend v nejlepší formě.
Martin o závodě:
Tento víkend pro mě byl závěrem mého zimního snažení. Mým cílem pro letošní zimu bylo udržet se v kondici a zúčastnit se závodu ve Veroně. Příznivá zima v Čechách mi dovolila trénovat v prosinci i lednu, tudíž jsem nevypadl z formy jako předešlé sezóny. Po úspěšném víkendu mohu říci, že všechny ty zimní tréninky při dešti, sněhu, větru a teplotách někdy i pod nulou stály za to.