Markéta Janáková za italský tým

Markéta Janáková pojede v příští sezóně za italský tým Gold Racing šampionát Mistrovství Evropy a Mistrovství Itálie. V plánu je i několik závodů Mistrovství Španělska.

Markéta Janáková za italský tým
Itálie – Rimini, 2. prosince 2003
Smlouva s týmem Gold Racing.
Markéta Janákova # 77 – v sezóně 2004 boj o evropský titul.

Výkony Markéty Janákové v sezóně 2003 nezůstaly bez povšimnutí ani za hranicemi naší země. Během měsíců října a listopadu probíhala mnohá jednání o tom, jakým způsobem zabezpečí Heron Racing Team další působení své největší hvězdy. Jednání probíhala na několika frontách a nakonec vyústila v dohodu a přestup mladé mistryně ČR do italského týmu Gold Racing. Z této squadry odešel po letošní sezóně třetí v evropském šampionátu Mattia Passini do Grand Prix (nahradí Casey Stonera v týmu Safilo Oxydo) a na jeho místo byla pro závody mistrovství Evropy, mistrovství Itálie a několik závodů španělského šampionátu angažována právě Markéta Janáková.
Markéta bude i nadále spolupracovat s Heron Racing Teamem, především v oblasti marketingu a mimosezónní přípravy. Smlouva s týmem Gold Racing by jí mohla otevřít vrátka i k vyšším metám, ale to záleží především na výkonech samotného jezdce a stroje Aprilia, na kterém by měla Markéta celý příští rok startovat.
Valter Czyž - manažer

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist