Konec sezóny v Čechách

Dnes padlo rozhodnutí o zrušení posledního podniku MČR, který se měl jet v září v Hradci. Naše mistrovství tak končí již tento týden na okruhu v Mostě.

Konec sezóny v Čechách
S definitivní platností bylo dnes rozhodnuto o zbytku našeho mistrovství. Závod v Mostě se uskuteční dle původního plánu (23. - 24. 8. 2003), zatímco plánovaný poslední podnik v Hradci Králové (12. - 13. 9. 2003) byl s definitivní platností zrušen bez náhrady.
Během sobotního dne se uskuteční na Autodromu v Mostě zasedání výkonného výboru SZM kde bude přijato rozhodnutí o ukončení letošního "Internationale Czech Road Racing Championship".
Co to tedy znamená? Skvělou prací sdružení organizující závody našeho silničního mistrovství motocyklů jsme dokázali skončit šampionát roku 2003 jako jedni z prvních na celém světě !!!
Vzhledem k poslednímu závodu se již nyní dá říci, že ve třídě 250 ccm získal titul Radomil Rous, protože zřejmě stejně víc jak osm jezdců této třídy do Mostu nepřijede. Naopak ve třídě Supersport a Superbike bude sveden obrovský souboj o letošní titul mistra naší země.
K vyhlídkám jednotlivých jezdců před posledním závodem se ještě v tomto týdnu vrátím (před zahájením tréninků).

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist