Kniha Vladimíra Rejdy již v prodeji

Kniha plná fotografií Vladimíra Rejdy a jeho kolegů je již v prodeji, informace o koupi knihy naleznete v článku nebo po kliknutí na banner v levém menu.

Kniha Vladimíra Rejdy již v prodeji
Jako už tradičně v předvánočním čase, i letos přichází na trh kniha MISTROVSTVÍ SVĚTA MOTOCYKLŮ - rok 2005. Už poosmé najdete v této ročence zejména vše podstatné o uplynulé sezóně nejvýznamnějších seriálů silničních motocyklů - GRAND PRIX a Mistrovství světa třídy superbike a supersport. Dále se v ní můžete dozvědět také něco o evropském šampionátu superstocků, BMW-Power cupu, národních šampionátech Německa a České republiky a o světovém šampionátu sidecarů. Opět tedy v knize uvidíte Valentina Rossiho, Marco Melandriho, Nicky Haydena, ale také Lukáše Peška, Jakuba Smrže, Karla Abraháma, Radomila Rouse, Jiřího Mrkývku, Tomáše Mikšovského a mnoho dalších.
Texty jsou opět v anglické, německé a české verzi, stejně jako kompletní přehled výsledků. Hlavní částí knihy tvoří velké množství barevných fotografií. Kniha formátu 22,5 x 31,5 cm byla letos rozšířena na 216 stran.
Knihu si můžete objednat :
• na dobírku na adrese FOTO REJDA, Hraničky 10, 625 00 BRNO, Czech Republic
• telefonicky na čísle +420 547 241 881
• na E-mailové adrese: fotorejda@volny.cz
• na internetu na adrese : www.fotorejda.com
Cena publikace je 479 KČ + poštovné dle platných ceníků.
Více informací o knize naleznete ZDE

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist