KL Intermoto testuje ve Valencii

Český tým KL Intermoto testuje o tomto víkendu ve španělské Valencii.

KL Intermoto testuje ve Valencii
Čeští jezdci týmu KL Intermoto, Michal Bursa a Tomáš Mikšovský, ve čtvrtek odcestovali do španělské Valencie, kde se k ním připojil třetí člen týmu, domácí Alex Martinez. Společně pak dnes absolvovali první den dvoudenního testování na okruhu Ricardo Torma v Cheste u Valencie. Zatímco Tomáš s Alexem jezdili na loňských modelech Hondy CBR 954 FireBlade, Michal již zkoušel svůj nový stroj BMW R1100S.
Všichni jezdci absolvovali mnoho kol, při kterých spotřebovali všechny pneumatiky, jenž si tým do Španělska přivezl. Pro zítřejší den však již členové týmu zajistili další nové obutí a tak se bude moci pokračovat v nezměněném tempu přípravy.
"Alex v pátek uvítal tým španělským národním jídlem a předložil jim půlmetrovou bílou chobotnici," říká jeden z majitelů týmu pan Josef Kubíček, který však do Španělska neodcestoval. "Dnes tedy kluci jezdili. Bylo to teda hodně kilometrů a všechny hlavně bez pádů a bez větších problémů. Alex tam jezdí čas jako při průměrném závodě, což na první seznámení a hlavně první vyjetí je dobré. Tomáš jezdí o vteřinku hůře. Michal Bursa se snaží popasovat s tím boxerem. Pomalu se s tím sžívá, ale jako největší problém vidí to, že ta motorka nejede moc rychle. Na rovinkách se to plazí, když se potká s ostatními jezdci na čtyřtaktu, tak tam je jako kámen."
Více informací naleznete na stránkách týmu: www.KLIntermoto.cz.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist