Kdo bude Seteho kolegou?

Stane se opravdu Colin Edwards týmovým kolegou Sete Gibernaua nebo bude nakonec toto místo obsazené nějakým jiným jezdcem?

Kdo bude Seteho kolegou?
Přes zprávy, že Colin Edwards pojede v příštím roce jako týmový kolega Sete Gibernaua v týmu Telefonica MoviStar Honda Gresini, vydal tým zprávu, ve které informuje veřejnost, že s dvojnásobným Mistrem Světa Superbike žádnou smlouvu nepodepsal.
Poté co získal Colin Edwards II. svůj další titul ve třídě Superbike, přestoupil do nejprestižnější motocyklové disciplíny na světě - do MotoGP, kde však zahájil kariéru u továrního týmu Aprilie, když mu do té doby "jeho" Honda nedokázala nabídnou místo v týmu s pneumatikami Michelin. I když by se zdáli Colinovi výsledky jistým zklamáním, můžeme říci, že se tento jezdec dobře etabloval ve třídě MotoGP a s podřadným, italským strojem podal na neznámých okruzích několik solidních výsledků.
Nicméně po roce působení v MotoGP zřejmě pochopil "Texas Tornado" velký rozdíl mezi Hondou a Aprilii RS3 Cube a ačkoliv má podepsanou smlouvu s továrnou z Noale i na další sezónu, hledá si jiné místo. Tento krok mu umožňuje jistá klauzule v jeho smlouvě, podle které může být samotná smlouva jednostranně vypovězená. Pokud se však zdálo ještě před několika dny jisté, že Colin nahradí Ryuichi Kiyonariho v Gresiniho týmu, po zprávě mluvčího tohoto týmu je vše jinak.
"Nemohu potvrdil jméno Seteho týmového kolegy," říká mluvčí "modrého" týmu Hondy paní Cristina Gibernau (sestra Sete Gibernaua). "Jedno je jisté - Colin je jedna z možností, stejně jako několik dalších jezdců. Jakmile bude kontrakt uzavřen, učiníme prohlášení."

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist