Katja testovala motocykl MotoGP

Katja Poensgen testovala ve španělské Catalunyi motocykl Suzuki GSV-R, stala se tak první ženou, která vyzkoušela motocykl nejprestižnější kategorie.

Katja testovala motocykl MotoGP
Během včerejšího dne absolvovala německé pilotka Katja Poensgen (27) dvě kola na motocyklu Suzuki GSV-R, tedy na motocyklu pro závody MotoGP. Nebyl to stroj Kennyho Robertse jr. Ani stroj Johna Hopkinse, ale třetí motocykl, na kterém v Catalunyi testoval Španěl Gregorio Lavilla. Katja Poensgen se tak stala nejrychlejší ženou na dvou kolech, ale i zároveň jedinou ženou, která si stroj MotoGP doposud vyzkoušela.
“Bylo to vzrušující,“ říkala blondýna Katja, která letos působí v nové roli, když přijala nabídku německé satelitní stanice RTL, kde působí jako komentátor ze závodů Grand Prix. “Měla jsem v helmě mikrofon, abych mohla jízdu komentovat, nemohla jsem však mluvit. Rychlost a ohromné zrychlení, na rovince to bylo úžasné. I když jsem jela pouze na pátou rychlost a šestku jsem nevyužila, bylo to něco fantastického. Jediný problém byl, že pouze dvě kola nebyly pro mě mnoho.“

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist