Kamil Prager má druhý titul!

Dne 8. září se konal další Výkonný výbor SZM, který mimo jiné rozhodl o zrušení škrtání jednoho výsledku v MEZ MČR. Mistrem třídy Superstock se tak stal nakonec Kamil Prager.

Kamil Prager má druhý titul!
Ze zápisu VV SZM ze dne 8. 9. 2004: ........ M ČR – změna soutěžního systému
Předseda si přeje revokovat rozhodnutí VV SZM ze dne 30.03.2004 ve věci škrtání jednoho závodu ze seriálu mistrovství. Závěr: Žádný závod se škrtat nebude, budou se počítat všechny. Pro příští rok ujednotit vklady. ....
..... Ing. Míková předkládá také výsledky z M ČR, s tím, že jsou neoficiální a žádá VV o schválení výsledků bez škrtání 1 závodu. Schváleno. ...


O tom, že nikdy nemůžeme věřit tomu co říkají pánové z VV SZM, se můžeme přesvědčit v bodě 4. tohoto zápisu, kde se dozvídáme, že p. Janek, předseda VV SZM, navrhuje prezidentu Autoklubu p. Ječmínkovi pořádání celkem šesti závodů MEZ MČR v roce 2005 (2 v Brně, 2 v Mostě a 2 v zahraničí). Zcela jistě si pamatujete na schuzku na Hungaroringu, kde jsme byli ujištění, že p. Janek žádá o celkem sedm závodů, z nichž pět mělo být na našem území. Co si tedy máme myslet???
VV SZM se také "podíval" na několik stížností, které mu adresovalo několik jezdců. Projednal blamáž v oblasti divokých karet, které letos naši jezdci tak houfně vraceli a tím poškozovali v očích FIM snad dobré jméno našeho motocyklového sportu.
Na kompletní zápis z jednání VV SZM se můžete podívat ZDE.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist