Jezdci KL Intermota na výstavě

Na pražské výstavě byli dnes přítomní i oba jezdci týmu KL Intermoto, kteří pro stránky www.racing.motorkari.cz sdělili své pocity z prvního závodu ve Valencii.

Jezdci KL Intermota na výstavě
Na pražské výstavě, která dnes zahájila novinářským dnem, se objevili oba úspěšní jezdci týmu KL Intermoto Alex Martinez Mas a Tomáš Mikšovský. Jejich přítomnost byla pochopitelně i impulsem k nabízející se otázce - "jak jste viděli závod ve Valencii?"
Alex Martinez Mas
Celkově byl závod dobrý, ale chtěl jsem startovat poněkud blíže k startovní čáře a ne tak daleko vzadu. Během závodu jsem se dokázal protlačit trochu dopředu. Na začátek nejsou ty dva body špatné, obzvlášť, když uvážím, že ta motorka je úplný standard. Mám obrovsky krásný pocit z přístupu mého nového týmu, ale i ze spolupráce s Tomášem. Vidím, že tento tým žije pohromadě, je jednotný ve všech záležitostech, drží spolu. Celkově jsem spokojený, věřím, že do budoucna nám společná práce přinese dobré výsledky. Chci se dostat na pódium a tím dostat na pódium i můj tým.
Tomáš Mikšovský
Již po tréninku jsem si zkoušel start s touto hydraulickou spojkou. Poprvé jsem s tím poskakoval jak koza, ale stále jsem to zkoušel až to bylo dobrý. Na startu závodu jsem se snažil soustředit pouze na klidný rozjezd, což se mi vyplatilo. Odstartoval jsem docela dobře a dokázal dokonce předjet několik jezdců v předních řadách. Po prvním kole jsem byl sedmnáctej, ale pak mě někdo přelouskal, protože jsem na startu předjel ty rychlejší. Pak jsem jezdil společně s Alexem a Dal Corsem, se kterým jsme měli drobnou potyčku, ale brzo jsme ho přelouskali. Před námi asi tři upadli a mi prostě dojeli za sebou do cíle. V cíli byla slzička radosti, to musím přiznat. Jel jsem do Španělska s tím, že přivezu nějaký ten bod, ale po druhé kvalifikaci se mi tento sen postupně rozplýval. Viděl jsem, že to bude hodně těžké. Když jsem pak dojel patnáctý, byla to pro mě ohromná radost z prvního bodu. Teď přijde Misano, těším se tam, ale ještě jsem tam nikdy nebyl. Uvidím jak to dopadne, doufám, že mi Alex ukáže ideální stopu, a že to dobře dopadne.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist