Jezdci Hondy o Estorilu

Jezdci Hondy hovořili o závodě MotoGP v portugalském Estorilu.

Jezdci Hondy o Estorilu
Valentino Rossi 1. místo
Byl to jistě velký závod. Brno bylo bojovnější a zábavnější, ale dnes byl závod vyrovnaný s rychlým rytmem. Viděl jsem Biaggiho jak odjíždí pryč a tak jsem musel předjet Lorise a Seteho, abych ho co nejdříve chytil. Jezdili jsme 1:39 a tak jsem si nemyslel, že bych ho měl předjíždět. Pak jsem usoudil, že bych se již mohl dostat od Biaggiho pryč. Toto vítězství je pro vývoj šampionátu velmi důležité, obzvláště, když Sete dojel na čtvrtém místě.
Max Biaggi 2. místo
Je dobré skončit zde na pódium. Učinil jsem zde velký krok kupředu a chtěl bych za něj poděkovat mému týmu. Když jsem najížděl první do úvodní zatáčky, byl jsem uvolněný. Zvolil jsem rychlý rytmus, protože jsem věděl, že jen několik jezdců může tento rytmus zachytit. Věděl jsem, že Rossi jede rychle. Toto byl pro mě dobrý závod a nyní chci některý závod vyhrát.
Sete Gibernau 4. místo
Přijel jsem do Estorilu v dobré náladě, v dobrém stavu a připravený ukončit svou špatnou pověst na tomto okruhu, ale skončil jsem čtvrtý. Nyní si musím sednou s Hondou a mým týmem a analyzovat proč se tak stalo. V každém případě je moje nálada stále dobrá a budu se soustředit na každý závod.
Tohru Ukawa 5. místo
Absolvoval jsem dobrý závod, ale stále je ještě hodně práce. Ztratím příliš hodně na začátku závodu, musím se kvalifikovat přinejhorším do druhé řady. Věci jsou, ale již lepší a v Riu budu tvrdě pracovat na tom, abych byl mezi nejlepšími.
Nicky Hayden 9. místo
Celý víkend jsem bojoval. V závodu jsem se postupně uvolňoval a byl stále rychlejší a rychlejší. Mé nejrychlejší kolo bylo 27. Po posledních dvou závodech jsem si dával do tohoto závodu vysoké cíle. Nyní se velice těším především na Sepang a Phillip Island, kde jsem již testoval.
Makoto Tamada 10. místo
Máme současné nastavení motocyklu. V každém závodě se blížíme k tomu co požadujeme. Budu udržovat své nasazení a uvidím co udělám v Riu.
Ryuichi Kiyonari 16. místo
S tím jak závod vypadal jsem spokojený, ačkoliv bych byl rád skončil na bodech. Nesmím zapomenout na to, že pokračuji v získávání zkušeností. Přinejmenším jsem zlepšil své začátky, což je pozitivní.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist