Je mistrovství světa Endurance v ohrožení?

Situace okolo světového šampionátu vytrvalců se po odchodu promotéra šampionátu zkomplikovala, bude to mít vliv na samotný šampionát?

Je mistrovství světa Endurance v ohrožení?
Bez promotéra FG Sport vstoupí do roku 2007 Mistrovství světa Endurance. Tato skutečnost byla prezentovaná na kongresu FIM. Mistrovství světa vytrvalostních závodů tak pravděpodobně proběhne pouze pod patronací organizátorů jednotlivých závodů a Mezinárodní motocyklové federace FIM. Televizní a komerční práva budou poskytnutá jednotlivým organizátorům samotných závodů, tedy národním svazům příslušné země, ve které se daný závod pojede. Samotná FIM hodlá hrát důležitou roli ve zvládání problémů spojených s organizací a koordinací všech závodů roku 2007.
Setkání představitelů FIM a organizátorů závodů se bude konat 22. listopadu v ústředí FIM, kde se bude jednat o finančních a logistických podmínkách světového šampionátu. Hned následující den se bude konat setkání s představiteli jednotlivých týmů, kterým bude vysvětlená vzniklá situace i přijaté opatření, stejně jako podmínky pro účast a konání mistrovství světa endurance. Samotný kalendář závodů pro rok 2007 bude zveřejněný až po tomto setkání.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist